احزاب با روی کار آمدن دولت منتخب افق روشنی خواهند داشت

سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱

دبیر کل جبهه حامیان ولایت با بیان اینکه احزاب با روی کار آمدن دولت منتخب افق روشنی خواهند داشت، گفت: با توجه به روحیه اعتدالی رئیس‌جمهور منتخب و سوابق اجرایی‌اش، امید به همگرایی، مشارکت و تعامل میان احزاب با دولت جدید وجود دارد.

“دلاور صیامی” در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، دربارهٔ تعامل میان دولت منتخب با احزاب سیاسی کشور اظهار داشت: با توجه به روحیه اعتدالی رئیس‌جمهور منتخب و سوابق اجرایی‌اش، امید به همگرایی، مشارکت و تعامل میان احزاب با دولت جدید وجود دارد.

وی افزود: احزاب سیاسی موجود در کشور می‌توانند با فعالیت‌های سیاسی و مشارکت، در جهت پیشرفت و توسعه همگرایی با دولت منتخب عمل کنند و در مقابل قوه مجریه، با ارائه یک برنامه‌ای مدون در چارچوب‌ مشخص، اهداف و شعارهای خود را عملیاتی سازد.

صیامی با بیان اینکه احزاب یک جهش جدیدی را در دولت منتخب خواهند داشت، گفت: تشکل‌ها و جریانات سیاسی می‌توانند به عنوان بازوی دولت منتخب برای پیشبرد اهداف سیاسی در کشور عمل کنند و نباید صرفا با عمر یک دولت، شاهد طلوع و غروب آنها باشیم.

دبیر کل جبهه حامیان ولایت تصریح کرد: در هشت سال قبل متاسفانه احزاب مسیر مشخصی برای اهداف خود نداشته و بنا به دلایلی به آن‌ها بها ندادند، لذا ضرورت دارد که دولت منتخب به صورت سازمان‌دهی شده و فارغ از هرگونه تخریب و نفاق از سوی جریان‌های سیاسی دیگر به احزاب در مسیر مشخصی کمک کند.

صیامی در پایان خاطرنشان کرد: متاسفانه تنگ‌نظری، نفاق، افراط و تفریط و تخریب برخی اشخاص سبب شده تا فضا برای فعالیت احزاب به صورت قانونی و ضابطه‌مند در کشور فراهم نباشد.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *