احمدی‌ نژاد در پوستر تبلیغاتی +عکس

۲۰م دیماه ،

محمود احمدی‌نژاد در یک پوستر تبلیغاتی. بسیار‌ها شاید منتظرند که این اتفاق را در هنگام انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ ببینند اما محمود احمدی‌نژاد مدت‌ها قبل در اولین پوستر تبلیغاتی خود ظاهر شده است.

ممتازنیوز: محمود احمدی‌نژاد در یک پوستر تبلیغاتی. بسیار‌ها شاید منتظرند که این اتفاق را در هنگام انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ ببینند اما محمود احمدی‌نژاد مدت‌ها قبل در اولین پوستر تبلیغاتی خود ظاهر شده است.

شرکت ترویج که یک شرکت لبنانی است و کار آن رساندن روزنامه به درب منازل؛ در سال ۲۰۰۹ پوستری تبلیغاتی را به شرکت BBDO که یکی از بزرگترین شرکت‌های تبلیغاتی جهان است سفارش می‌دهد. 

این شرکت هم با استفاده از عناصر صبحانه و آشپزخانه ایرانی با حضور محمود احمدی‌نژاد، فرانسوی با حضور نیکولا سارکوزی و امریکایی با حضور هیلاری کلینتون، سه پوستر طراحی می‌کند. در قسمت پایین هر سه پوستر شعار شرکت ترویج نوشته شده است: «خبر را با صبحانه‌تان دریافت کنید.»

نکته جالب توجه اینجاست که روی الوالو، مسئول ارتباطات رسانه‌ای شرکت BBDO در پاسخ به پرسش خبرنگار پارسینه گفته است که استفاده از تصویر محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور ایران، در این تبلیغات با مجوز رسمی سفارت جمهوری اسلامی ایران بوده است.

 با توجه به اینکه طراحی این پوستر با دفتر بیروت این شرکت بوده است؛ قاعدتا سفارت ایران در لبنان بایستی چنین مجوزی را صادر کرده باشد. البته الوالو گفته است که زمان این کمپین تبلیغاتی قبل است. تاریخ طراحی این پوستر و اجرای این کمپین تبلیغاتی مربوط به سال ۲۰۰۹ بوده است.

بدیهی است که هدف پارسینه از بازنشر این تصویر، دفاع از تصویر و شخصیت حقوقی ریاست جمهوری اسلامی ایران است و هرگونه برداشت توهین آمیز از این تصاویر مغایر با انگیزه خبرنگار و این پایگاه اینترنتی است.

 پارسینه

باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ