احمدی نژاد بالاخره به حملات اسرائیل به غزت واکنش نشان داد

۲۸ آبان ،

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

در حالی که یک هفته از اغاز حملات اسرائیل به غزه می گذرد، احمدی نژاد که همواره خود را در صف اول مبارزه علیه اسرائیل می پندارد، نسبت به این اتفاقات واکنش نشان داد.

به گزارش انتخاب ؛ رییس‌جمهور با بیان اینکه ‘رسالت اصلی صهیونیست‌ها ایجاد بحران، اشغال، جنگ و خونریزی است’، گفت: امروز آنان برای نجات خودشان جنگ را آغاز کرده‌اند.

محمود احمدی‌نژاد عصر یکشنبه در جلسه هیات دولت با ابراز انزجار از حملات رژیم صهیونیستی به مردم بی‌دفاع غزه و محکومیت این حملات اظهار کرد: صهیونیست‌ها در گذشته سه جنگ به راه انداخته‌اند و در سال‌های اخیر نیز به لبنان و غزه حمله کردند و پس از آن خیال خام تهاجم علیه سایر کشورهای منطقه را در ذهن خود می‌پروراندند.

رییس‌جمهور تصریح کرد: آنان امروز به پایان راه رسیده‌اند. بهتر است پرونده خود را سیاه‌تر نکنند و صحنه را به نفع عدالت و آزادی و مردم ترک کنند. به نظرم وقت آن رسیده است که دولت‌های غربی که بیش از شصت سال به طور نامحدود و بدون شرط از صهیونیست‌های اشغالگر فلسطینی و جنایات آنان حمایت کرده‌اند موضع و رفتار خود را اصلاح کنند و اجازه دهند که ملت فلسطین سرنوشت خود را تعیین کنند. این برای آنها بهتر است.


خبرگزاری انتخاب |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ