احمدی نژاد: هفته اول اسفندماه کمک‌های عیدانه به مردم اهدا خواهد شد / همه برنامه های سفرم به مصر خاص است

۱۵ام بهمن ،

محمود احمدی نژاد یکشنبه شب، پس از جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: یکی از مهم‌ترین مباحث امروز دولت بحث دربارهٔ لایحه بودجه سال ۹۲ بود. 

محمود احمدی‌نژاد ادامه داد: فکر می‌کنم که امشب بررسی ۴۰ بند بودجه تمام شود، تاکنون دولت چندین جلسه در مورد بودجه سال ۹۲ برگزار کرده و به سرعت در این ارتباط در حال پیشروی هستیم. 

براساس خبر مخابره شده ایسنا، احمدی‌نژاد همچنین به برگزاری جلسات فوق‌العاده از سوی دولت برای بررسی بودجه اشاره کرد و گفت: ان‌شاءالله در روز چهارشنبه نیز در جلسه هیات دولت در مورد بودجه بحث و گفت‌وگو خواهد شد و بعد از بازگشت از سفر مصر، بحث در مورد جداول بودجه را آغاز می‌کنیم و ما تلاش می‌کنیم که هرچه زودتر بحث بررسی لایحه بودجه در دولت به اتمام برسد. 

رییس جمهور همچنین به تلاش دولت جهت کمک به مردم در آستانه فرا رسیدن عید اشاره کرد و گفت: در جلسات مشترک دولت و مجلس در زمینه میزان کمک تصمیم گرفته شده و حدود رقم کمکی نیز مشخص شده است و کار اجرایی آن را ان‌شاءالله به زودی آغاز می‌کنیم و ان‌شاءالله هفته اول اسفند، این تصمیم عملیاتی و اجرایی می‌شود و کمک‌ها به مردم داده خواهد شد. 

رییس جمهور همچنین در پاسخ به این سوال که آیا برای سفر به مصر برنامه‌های خاصی داریم، گفت: همه برنامه‌های این سفر خاص است و برنامه‌های سفر در حال تنظیم شده است.

/۲۷۲۱۲

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *