اختلاف مهران مدیری با جواد رضویان علنی شد! +عکس

بہ گزارش ممٺاز نیوز بہ نقل از بانی فیلم: جواد رضویان مجری و کارگردان برنامه ترکیبی طنز «سه شو»، شب گذشته در آیتمی کمدی شوخی تند و تیزی با مهران مدیری داشت.

اختلاف مهران مدیری با جواد رضویان علنی شد! +عکس

جواد رضویان این روزها با دو برنامه «سه شو» و سریال «در حاشیه ۲» روی آنتن می باشد و حسابی دیده می شود و سریال «جایزه بزرگ» را هم در شبکہ سه سیما در حال پخش دارد. این کمدین شب گذشته در برنامه «سه شو» در آیتمی کہ با بازی مهران غفوریان پخش شده است، شوخی عجیبی را با مهران مدیری ترتیب داده است.

آیتمی کہ تلافی جویانه بہ نظر می‌رسید و شبہه ایجاد اختلاف میان رضویان و مدیری را تأیید کرده است. در این آیتم رضویان نقش مدیری را بازی می‌کرد و غفوریان هم جای رضویان ظاهر شد. در طول آیتم رضویان (مدیری) و غفوریان (رضویان) بر سر تسویه حساب مانده از پروژه‌های مشترک قبلی‌شان با یکدیگر بگو مگوی بامزه‌ای داشتند.

آیتمی کہ می‌شد از محتوای آن فهمید رضویان حدود سی میلیون از یک پروژه و ۵۰ میلیون از مجموعه دیگری کہ مدیری در مقام بازیگر همکاری داشته، طلبکار می باشد! از روی حواشی اخیری کہ گریبانگیر رابطه این دو چهره کمدی شد، می‌شد دریافت کہ آیتم مذکور یک جور شوخی تند و تیز با مدیری می باشد.

ضبط برنامه «سه شو» و «در حاشیه ۲» این اواخر همزمان شده بودند و همین مسئله موجب شده است ٺا رضویان بارها درخواست کند ٺا بخش‌های مربوط بہ او را در سریال مدیری زودتر ضبط یا کوٺاه کنند ٺا او بہ برنامه خودش بپردازد. ضمن اینکہ او بہ غفوریان هم نیاز داشت و تلاش زیادی کرده است ٺا بازیگر و کارگردان سری مجموعه «زیر آسمان شهر» را نیز با خود همراه کند. مسئله‌ای کہ چندان بہ مذاق سازندگان «در حاشیه ۲» خوش نیامد.

حالا رضویان در واقع با تولید و پخش آیتم دیشب، طعنه عجیبی هم بہ مدیری زد.

«سه شو» دو روز پایانی هفته حوالی ساعت ۲۱ از شبکہ سوم سیما پخش می‌شود

 
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممٺاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *