اختلال و قطعی اینترنت در طول هفته جاری

امکان دسترسی مشترکین وایمکس مبین‌نت به اینترنت به دلیل توسعه‌ی زیرساخت‌های شبکه، در طول هفته‌ی جاری با مشکل روبه‌رو خواهد شد.
خبرگزاری ایسنا: امکان دسترسی مشترکین وایمکس مبین‌نت به اینترنت به دلیل توسعه‌ی زیرساخت‌های شبکه، در طول هفته‌ی جاری با مشکل روبه‌رو خواهد شد.

عکس

روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین‌نت در اطلاعیه‌ای با تبریک فرا رسیدن ماه پرفیض شعبان و اعیاد فرخنده آن خطاب به تمامی مشترکین خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم وایمکس مبین‌نت اعلام کرد: به منظور توسعه‌ی جغرافیایی و افزایش قابلیت‌های زیرساختی شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت در سطح کشور، ممکن است چند ساعت در شبانه‌روز دسترسی آن‌ها به اینترنت با اختلال مواجه شود و این موضوع تا انتهای هفته به طول بینجامد.

در ادامه این اطلاعیه تاکید شده که به‌طور حتم افزایش کیفیت ارائه‌ی خدمات و رضایتمندی مشترکین که از مهم‌ترین دغدغه‌های شرکت ارتباطات مبین‌نت به شمار می‌رود، نیازمند ارتقای توان‌مندی زیرساخت و توسعه‌‌ شبکه است. بنابراین علی‌رغم میل ما، قطعی اینترنت در ساعاتی از شبانه‌روز در این هفته غیرقابل اجتناب خواهد بود.

روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین‌نت، پیشاپیش بابت بروز این مشکل از تمامی مشترکین عزیز عذرخواهی کرده و اطمینان داد که پس از بازگشت شبکه به حالت عادی، با افزایش مدت زمان اشتراک آنها، این خسران را به نحوی شایسته جبران کند.

طبقه بندی: اخبار آی تی, اخبار آی تی   |   تعداد بازدید: ۱۰۶ نفر   |   تاریخ انتشار: شنبه ۳ تیر
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , اینترنت, فضای مجازی


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *