اخذ مجوز استخدام هیات علمی

۲۴اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ایجاد فرآیند رتبه‌بندی بین دانشگاه‌ها طی دو سال آینده خبر داد و گفت: اگر رتبه‌بندی به صورت موفق اجرا شود سعی می‌شود رتبه‌بندی جایگزین تیپ‌بندی شود.


به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بهرام عین‌اللهی با اشاره به ایجاد واحد بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی زنجان در آینده‌ای نزدیک، اظهارکرد: با توجه به رشد کمی و کیفی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان در سال‌های اخیر، راه‌اندازی واحد بین‌الملل این دانشگاه پس از بررسی‌های صورت گرفته در مراحل نهایی قرار دارد، چرا که دانشگاه‌های تیپ یک همانند دانشگاه علوم پزشکی زنجان می‌تواند بین‌المللی شود.
وی از اعطای موافقت اصولی ایجاد واحد بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی زنجان، طی چند هفته آینده خبر داد و گفت: موافقت نهایی منوط به تجهیز و ایجاد فضای مورد نیاز است که با تلاش مسئولان استان موفق به این امر طی سال‌جاری خواهیم شد.
معاون وزیر بهداشت با اشاره به ایجاد ۱۳ واحد بین‌الملل در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، افزود: جذب دانشجویانی که نتوانستند از طریق کنکور سراسری وارد دانشگاه شوند و می‌خواهند به خارج از کشور بروند، جذب دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در خارج از کشور و همچنین جذب دانشجویان خارجی از مهم‌ترین اهداف ایجاد واحدهای بین‌المللی است.
وی با اشاره به شاخص‌های ارتقای دانشگاه‌های علوم پزشکی، گفت: با توجه به شاخص‌های مطرح شده در شورای گسترش، ۹ دانشگاه کشور قابلیت تبدیل و ارتقاء به تیپ یک را داشتند که دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان نیز به‌ عنوان یکی از این دانشگاه‌ها است و این ارتقا مرهون تلاش‌های مسئولان آن در زمینه‌های مختلف علمی و پژوهشی بوده است.
عین‌اللهی افزود: سال قبل موفق به اخذ ۴۰۰۰ مجوز استخدام هیات علمی شدیم که و امیدواریم با ورود اعضای هیات علمی جوان موفقیت‌های بسیاری برای وزارت بهداشت کسب شود.
معاون آموزشی وزارت بهداشت در پایان با اشاره به موفقیت‌های دانشکده داروسازی زنجان، خاطرنشان کرد: رشدی که در دانشکده داروسازی استان زنجان صورت گرفته در کشور و جهان بی‌نظیر است.

 

سایت استخدام

آگهی استخدام ممتازنیوز
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ