ادامه اعتصاب وزنه برداران تیم ملی

اعتصاب ملی پوشان وزنه برداری همچنان ادامه دارد.

ادامه اعتصاب وزنه برداران تیم ملی

به گزارش ممتاز نیوز، تیم ملی وزنه برداری روزهای عجیبی را اعتصاب ملی پوشان، برکناری سرمربی و البته منفعل بودن فدراسیون پشت سر می گذارد.

علی مرادی که در هفته های اخیر درگیر حواشی مربوط به پناهنده شدن دختران وزنه بردار بود، به یک باره با یک بحران جدی در تیم ملی مردان مواجه شد. چند باری در یک سال اخیر مصاحبه هایی از وزنه برداران در خصوص کمبود امکانات اولیه در اردوها منتشر شد، اما گویا شرایط هر روز بدتر و بدتر شده و اوضاع رو به بهبودی نمی رود.

اما واکنش فدراسیون به این اتفاقات عجیب بود. گویا علی مرادی در این میان تصمیم به برکناری محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی گرفته؛ در حالی که نامی از سرمربی در بیانیه وزنه برداران نبود. شاید هم رییس فدراسیون به خاطر همکاری سرمربی با ملی پوشان چنین تصمیمی را اتخاذ کرده است.

در حالی که همچنان فدراسیون واکنش خاصی برای بازگرداندن ملی پوشان به اردو نشان نداده، شاهد انتشار بیانیه دیگری از وزنه برداران بودیم. 

در این بیانیه وزنه برداران اعلام کردند با تغییرات ظاهری، اصل مشکل پابرجا می‌ماند چون مشکلات موجود مربوط به روزهای اخیر نیست بلکه چندین سال است که گریبان‌گیر وزنه‌برداری است. همچنین عنوان کردند که منش اخلاقی و پهلوانی اجازه نمی دهد پشت برادران خود را خالی کنند.

IMG_20220605_132058_130

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ