ادامه افتخارآفرینی ورزشکاران ناشنوای ایران در بازی‌های آسیا-اقیانوسیه

ثبت ۶ طلا، ۴ نقره و ۶ برنز برای نمایندگان کشورمان

تعداد مدال های کاروان ورزشی ناشنوایان ایران در بازی‌های آسیا- اقیانوسیه با پشت سر گذاشتن روزی پر فروغ به ۶ مدال طلا، ۴ نقره و ۶ برنز رسید.

به گزارش سرویس ورزشی برنا، در ادامه هفتمین دوره بازیهای آسیا و اقیانوسیه در کره جنوبی محمد هادی صالحی در پرش طول و پرش ارتفاع صاحب دو مدال طلا شد. صالحی با این قهرمانی، رکورد پرش ارتفاع ناشنوایان ایران را نیز ارتقا داد.

همچنین حسین صداقت در دوهای ۱۵۰۰ متر و ۱۰ هزار متر قهرمان شد و دو مدال طلای دیگر به مدال های کاروان ایران اضافه کرد.

در پرتاب دیسک، سجاد پیرآیقرچمن ضمن کسب مدال طلا، رکورد آسیا را نیز بهبود بخشید.

محمد آسیابی ملی پوش جودو نیز ششمین طلایی ایران بود که در وزن ۶۶ – کیلوگرم بر سکوی نخست ایستاد.

همچنین مهران سرافراز در دوی ۱۰ هزار متر صاحب مدال نقره شد و علی سلحشور در وزن ۶۰ – کیلوگرم جودو نیز مدال نقره را بر سینه زد.

همچنین حبیب اله کیا در مسابقات پرش طول مدال برنز گرفت. صغری ربیعی فرد دونده ۱۵۰۰ متر بانوان ایران نیز موفق شد مدال برنز را برای کاروان ایران به ارمغان آورد. علی دهقان ملی پوش وزن ۷۳ – کیلوگرم جودو نیز یک برنز دیگر به مدال های ایران اضافه کرد.

در ادامه بازیهای آسیا- اقیانوسیه، تیم بانوان ناشنوای تنیس روی میز نیز مدال برنز را به خود اختصاص داد. بهاره آذر سینا ، مژگان فلاح بهمنی و بشری حبیبی ملی پوشان زن ایران در بخش تیمی بودند.

پیش از این نیز ملی پوشان تکواندو دو مدال دو نقره و دو مدال برنز را به ثبت رسانده بودند. تا پایان مسابقات امروز، کاروان ورزش ایران صاحب ۶ مدال طلا، ۴ نقره و ۶ برنز شده است.

اما در مسابقات دوچرخه سواری، عزت الله مظاهری در ماده تایم تریل ۳۵ کیلومتر با زمان ۵۵ دقیقه و ۳۵ ثانیه و ۲۹ صدم ثانیه هفتم شد. علی کامکار نیز در همین ماده با زمان ۵۸ دقیقه و ۵۳ ثانیه و ۱۴ صدم ثانیه نهم شد. کامکار در مسابقات جاده نیز در رده پانزدهم ایستاد.

هفتمین دوره بازیهای آسیا- اقیانوسیه ناشنوایان همچنان در کره جنوبی جریان دارد و ملی پوشان ایران در رشته های مختلف با حریفان خود رقابت می کنند.


آخرین اخبار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ