ادامه محدودیت‌های ترافیکی جاده چالوس و فیروزکوه تا شنبه

تاریخ انتشار: ۸ July 2016 | 10:00 pm

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا، از ادامه اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های شمالی تا روز شنبه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار موسی امیری گفت: در چند روز اخیر که مسافران سفرهای خود را به سمت جاده های شمالی کشور آغاز کرده بودند، روز گذشته شاهد بیشترین حجم ترافیک در جاده ها بودیم.

وی افزود: مسافرانی که قصد تردد در محورهای شمالی را داشتند به ویژه در محور کرج – چالوس با دشوارهای فراوانی مواجه شدند و شرایط برای تردد آنها سخت شده بود.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به ظرفیت پایین جاده های شمالی کشور اظهارکرد: متاسفانه ظرفیت جاده های شمالی کشور محدود است و زمانی که در یک بازه زمانی مشخص شهروندان زیادی قصد عزیمت به شهرهای شمالی را می کنند، ترافیک شدیدی در این محورها مشاهده می شود.

سردار امیری با بیان اینکه لازم است شهروندان زمان بازگشت سفر خود را مدیریت کنند تصریح کرد: درخواست ما از مسافران این است که بازگشت خود را به روز جمعه موکول نکرده و با مدیریتی صحیح مانع از ترافیک شدید در جاده ها شوند.

وی در خصوص وضعیت کنونی مسیر کرج – چالوس خاطرنشان کرد: شرایط تردد خودروها در محور کرج – چالوس امروز عادی و روان است و در سایر محورها نیز ترافیک شدیدی مشاهده نمی شود.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا از تمهیدات پلیس به منظور تردد آسان تر شهروندان از جاده های شمالی خبر داد و گفت: به منظور تسهیل شرایط تردد شهروندان در جاده ها، اعمال محدودیت های ترافیکی و یک طرفه کردن مسیرها از بعد از ظهر امروز در دستور کار پلیس قرار خواهد گرفت.

سردار امیری تاکید کرد: محدودیت‌های ترافیکی تا روز شنبه ۱۹ تیر ماه نیز ادامه خواهد یافت.

منبع : مهر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *