ادامه کار روحانی به هاشمی بستگی دارد

۰۶اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

مسئول اقوام و مذاهب ستاد حسن روحانی با بیان اینکه حسن روحانی نزدیک‌ترین فرد به هاشمی است که با تشویق وی وارد صحنه انتخابات شده، گفت: آمدن آقای هاشمی بسیار بسیار بعید است اما در عالم سیاست چیزی منتفی نیست.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از فارس، حجت الاسلام علی یونسی بعد از ظهر امروز به همراه یاسر هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگاران در تبریز اظهار کرد: آقای حسن روحانی نزدیک‌ترین فرد به آقای هاشمی است و آقای روحانی با تشویق ایشان وارد صحنه انتخابات شده‌اند و ادامه کارشان نیز به نظر آقای هاشمی بستگی دارد.

روحانی به نفع هاشمی و خاتمی کنار می‌کشد

وی افزود: اما به هر سببی اگر آقای هاشمی وارد صحنه انتخابات شوند به نفع آقای هاشمی کنار خواهد رفت.

یونسی تصریح کرد: تا آلان آقای هاشمی نگفته‌اند که برای انتخابات وارد صحنه می‌شوند و تا آنجا که من اطلاع دارم نگفته‌اند می‌آیند.

در عالم سیاست هیچ چیزی منتفی نیست

وی تصریح کرد: به نظر من احتمال آمدن آقای هاشمی بسیار بسیار بعید است اما در عالم سیاست هیچ چیزی منتفی نیست.

یونسی با بیان اینکه میل به آقای هاشمی و خاتمی در جامعه بسیار است و احتیاج به سنجش نیست، اظهار کرد: اعتقاد داریم در شرایط فعلی حسن روحانی مناسب‌ترین گزینه است.

وزیر اطلاعات دولت خاتمی در عین حال اذعان کرد: در سلیقه آقای روحانی نیست که با شخصی مانند آقای خاتمی و هاشمی مطلقاً رقابت کند، در قبل هم این امر را ثابت کرده‌اند از این‌رو در صورت حضور آقای هاشمی و خاتمی حتماً از انتخابات کنار خواهند کشید.

مسئول اقوام و مذاهب ستاد حسن روحانی، کاندیدای ریاست جمهوری دوره یازدهم هدف از سفر خود را به استان آذربایجان‌شرقی ملاقات و تشویق دوستان و همفکران برای حضور فعال در انتخابات عنوان کرد و تاکید کرد: مردم نباید بی‌تفاوت باشند بلکه باید فعالانه در مسئله انتخابات وارد شوند.

وی، فعال کردن ستادهای آقای حسن روحانی و جمع‌آوری آرای بیشتر مردم را هدف دوم سفر خودشان به استان آذربایجان‌شرقی اعلام کرد.

باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ