ارائه رایگان خدمات درمانی و دارو در مراجعه اولیه به پزشک خانواده

100-59.jpg

با اعلام ستاد اجرایی برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع استان سیستان و بلوچستان، شهروندان نیک شهری از امروز از ویزیت و داروی رایگان در سطح یک اجرای برنامه پزشک خانواده بهره‌مند می شوند.

به گزارش سرویس سلامت ایسنا، دکتر حمید محمدی مسئول ستاد اجرایی برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع استان سیستان و بلوچستان گفت: در ادامه اجرای برنامه پزشک خانواده در استان، با توجه به انعقاد قرارداد توسط سازمانهای بیمه‌گر با مراکز درمانی و بهداشتی شهری، شهروندان نیک شهر از ویزیت وداروی رایگان بهره مند شدند.

وی با بیان اینکه خدمات درمانی مانند ویزیت بیمار، ارائه دارو و تزریقات و پانسمان در مراجعه افراد به پزشک خانواده شان رایگان است، تصریح کرد: تمامی افرادی که در برنامه ثبت نام و پزشک خانواده خویش را انتخاب کرده‌اند می‌توانند از این خدمات بهره مند شوند.

وی گفت: سرپرستان خانوارهایی که پزشک خانواده خود را هنوز انتخاب نکرده‌اند در سراسر استان می توانند با مراجعه به مراکز هدایت و راهنمایی شهرستان محل سکونت خود پزشک خانواده‌شان را انتخاب کنند.

وی افزود: نیک شهر سومین شهر از استان سیستان و بلوچستان است که از مزایای استقرار برنامه پزشک خانواده بهره مند می شود.

گفتنی است، سطح یک برنامه پزشک خانواده، پیش از این در شهرستان‌های کنارک و سراوان به اجرا درآمده بود.

انتهای پیام


ایسنا

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. فرهاد گفت:

    اندرحکایت درمان رایگان/دراین طرح چون رابطه مالی پزشک بابیمارقطع شد بیشترپزشکان طرح وقت کافی برای معاینه بیمارصرف نمی کننددرنتیجه به درمان ناقص وتجویزداروهای غیرضرورمنجر می شود همچنین تکریم بیماران نیزمانندگذشته نیست وبیماربااکراه پذیرفته می شود/باتشکر/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *