ارائه مشخصات ۸۰ هزار راننده تاکسی برای دریافت تسهیلات با شیوع کرونا

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران از تحویل مشخصات ۸۰ هزار راننده تاکسی پایتخت برای دریافت تسهیلات دولت به وزارت کشور خبر داد.

علیرضا قنادان در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد ارائه  خدمات از سوی دولت به برخی مشاغل در پی شیوع کرونا گفت: براساس مصوبه دولت، دولت می‌بایست به برخی مشاغل یارانه بدهد که بر همین اساس رانندگان تاکسی نیز یکی از مشاغلی هستند که مشمول دریافت این کمک‌ها می‌شوند.

وی با بیان این که براساس تدابیر اندیشیده شده مقرر شده است که دولت کارت خرید در دو سطح یک میلیون تومان و دو میلیون تومان به مشاغل بدهد گفت: تاکسیرانان نیز شامل دریافت این خدمات می شوند که ما اطلاعات مربوطه همه تاکسیرانان را به وزارت کشور تحویل دادیم.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران با بیان این که مشخصات ۸۰ هزار راننده تاکسی پایتخت در قالب یک لیست به وزارت کشور تحویل داده شده است گفت: رانندگانی که دارای پروانه تاکسیرانی بودند در این  قالب این لیست نامشان به وزارت کشور ارائه شد.

قنادان افزود: این کارت‌های اعتباری خرید یک میلیونی و دو میلیونی با بازپرداخت ۲۷ ماه و سه ماه تنفس به رانندگان به اختصاص داده می‌شود.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ