ارائه ۶۰۰ هزار خدمات پزشکی و درمانی

۲۰خردادماه۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

بنا به نقل از رئیس سازمان بسیج جامعه کشوری در این راستا سازمان بسیج جامعه پزشکی ۶۰۰ هزار خدمات پزشکی و درمانی را به مردم مناطق محروم در سطح کشور عرضه کرده است.

دکتر محمد رییس زاده ،رییس سازمان بیسج جامعه کشوری در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران گفت:  با توجه به نام گذاری سال به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی و همچنین حضور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح از پیش نیازهای تحقق حماسه سیاسی است. 

وی با اشاره به وظایف ذاتی بسیج جامعه پزشکی افزود: ارائه خدمات به مردم محروم و کمک به حوزه سلامت کشور باید از عملکردهای بسیج جامعه پزشکی باشد، اما وظایف ذاتی آن حفظ روحیه جهادی در حوزه سلامت است که تنها از طریق کار و تلاش خالصانه تحقق می یابد. 

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور حضور گسترده مردم را در انتخابات سبب افزایش قدرت چانه زنی نظام در معادلات بین المللی دانست و عنوان کرد: مهمترین موضوع در مسئله انتخابات حضور گسترده مردم در پای صندوق های رأی است. 

رئیس زاده تصریح کرد: در این راستا بسیج جامعه پزشکی ۶۰۰ هزار خدمات پزشکی و درمانی را در سال قبل به مردم مناطق محروم در سطح کشور عرضه کرده است. 

وی در پایان خاطر نشان کرد: ارائه خدمات و کمک سازمان بسیج جامعه پزشکی باید به گونه ای صورت گیرد که جامعه بهداشت و درمان کشور در راستای جامعه اسلامی قرار گیرد./ح


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *