ارتباط ورزش و تعالی ارزش های انسانی و اخلاقی

خبرگزای آریا- با ورزش هدفمند و همسو با آموزه های دینی و اخلاقی می توان به روحیه جوانمردی رسید و وقتی جوانان با این روحیه تربیت شوند اصلی ترین سرمایه ملی تقویت خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از وب دا، حجت الاسلام طباطبائی با اشاره به شعار امسال دهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می شود، اظهار داشت: با ورزش هدفمند و همسو با آموزه های دینی و اخلاقی می توان به روحیه جوانمردی رسید و وقتی جوانان با این روحیه تربیت شوند اصلی ترین سرمایه ملی تقویت خواهد شد.
وی ورزش را زیر مجموعه مسائل فرهنگی عنوان کرد و افزود: ورزش زمینه و بستر مناسبی برای تعالی ارزش های انسانی و اخلاقی خواهد بود و تخصیص اعتبار برای ورزش هزینه ای را در بر ندارد.
معاون دانشجوئی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز تصریح کرد: باید به ورزش نگاه سرمایه گذاری داشته باشیم و هرچه قدر به این بخش اعتبار داده شود به سرمایه تبدیل شده و از بین نمی رود.
معاون دانشجوئی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ابراز داشت: علاوه بر ارائه تسهیلات به دانشجویان برتر و نخبه، در دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز کانون حمایت از نخبگان ایجاد شده است و به برترین ها و مدال آوران المپیاد های علمی و ورزشی تسهیلاتی مانند تغذیه رایگان در طول تحصیل، اعزام به حج و عتبات عالیات، برخورداری از اینترنت رایگان و تسهیلات رفاهی در زمان تحصیل و همچنین ادامه تحصیل بدون آزمون در مقاطع بالاتر تحصیلی ارائه خواهد شد.


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ