ارتش پوشالی صهیونیست مقابل حماس و جهاداسلامی هم دوام نیاورد

گردآوری شده توسط گروه سیاسی ممتاز نیوز:

جوکار در واکنش به ادعای رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی؛

رئیس کمیته بسیج مجلس با بیان اینکه ارتش پوشالی صهیونیست مقابل حماس و جهاد اسلامی هم دوام نیاورد، گفت: اینگونه یاوه‌گویی رژیم صهیونیستی در گذشته هم بوده، ما در میدان عمل پاسخ این گونه یاوه‌گویی‌ها را خواهیم داد.

“محمدصالح جوکار” نماینده مردم یزد و اشکذر در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران؛ در واکنش به ادعای رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی مبنی یر اینکه “ما برای اقدام در ایران آماده‌ایم و باید در رابطه با این تهدید که همچنان پابرجاست، واقع‌بین باشیم.” گفت: اینگونه یاوه‌گویی رژیم صهیونیستی در گذشته هم بوده، ما در میدان عمل پاسخ این گونه یاوه‌گویی‌ها را خواهیم داد.   
 
وی افزود: ارتش پوشالی صهیونیست‌ها  با ساختار عنکبوتی که دارد در مقابل حماس و جهاد اسلامی نتوانست دوام بیاورد، حال چه طور می‌تواند در مقابل ایران قدرتمند دوام بیاورد؟
 
جوکار تاکید کرد: هر گونه حرکتی که رژیم صهیونیستی انجام دهد، اسرائیل از روی نقشه جهانی محو خواهد شد و چیزی به نام رژیم‌صهیونیستی دیگر وجود نخواهد داشت.   
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: این‌گونه یاوه‌گویی‌ها چیز ارزش‌داری نیست که موضعی در برابر آن بگوییم چراکه برای ما پشیزی ارزش ندارد.
 
گفتنی است؛ “بنی گانتز” رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم‌صهیونیستی در مصاحبه با روزنامه صهیونیستی “یدیعوت آحارونوت” مدعی شد که این رژیم  برای دست زدن به اقدام نظامی در ایران آماده است.
 
پیشتر نیز “بنیامین نتانیاهو” نخست‌وزیر این رژیم در مصاحبه‌ای  گفته بود در صورتی که توافق احتمالی ایران و گروه ۱+۵ مورد رضایت تل‌آویو نباشد، اسرائیل ممکن است از گزینه نظامی استفاده کند.
 
انتهای پیام


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *