ارزان‌ترین و گران‌ترین خدمات ارزش افزوده تلفن همراه

ارزان‌ترین و گران‌ترین خدمات ارزش افزوده تلفن همراه

روزهای خاص و مناسبت‌ها در کشور کم نیستند و دو اپراتور تلفن همراه در کشور با ارائه خدمات ارزش افزوده هر روزه بر مشترکان خود می‌افزایند و آن‌ها را به استفاده از سرویس‌های ارائه شده از طریق اینگونه خدمات در کنار خدمات مبتنی بر پیامک ترغیب می‌کنند.

به گزارش ایسنا، ارائه خدمات ارزش افزوده از سوی هر دو اپراتور به صورت معمول ایجاد می‌شود که این خدمات برای روزهای خاص و مناسبت‌ها با افزایش روبه رو است.

در همین رابطه مدیر کل خدمات بر ارزش افزوده همراه اول در پاسخ به گران‌ترین و ارزان‌ترین خدمات ارزش افزوده ارائه شده اپراتور اول تلفن همراه به مبالغ ۳۵ تا ۱۰۰ تومان اشاره کرد و گفت: میانگین هزینه سرویس‌های ارائه شده خدمات ارزش افزوده ۵۰ تومان است.

محمدرضا سوهانیان افزود: تصمیم داریم برای جلوگیری از درگیر شدن مشترک با سرویس‌های ارائه شده، مبالغ متفاوتی ارائه نشود و بیشتر خدمات مبتنی بر پیامک در میانگین قیمتی ۵۰ تومان محاسبه شوند، اما برخی خدمات نیز هستند که با هماهنگی همراه اول، توسط برخی همکاران خریده و ارائه می‌شود.

در همین رابطه نیز مدیر روابط عمومی شرکت ایرانسل در توضیح خدمات ارزش افزوده ارائه شده از سوی این اپراتور تلفن همراه گفت: ویترین ایرانسل به عنوان اولین بازار عرضه خدمات ارزش افزوده و محتوای ویژه تلفن همراه در تابسان ۸۶ راه اندازی کرده است.

به گفته آرش کریم بیگی طیف گسترده از خدمات ارزش افزوده مبتنی بر پیام کوتاه، پیام چند رسانه‌یی یا همان MMS، نرم‌افزارهای کاربردی ویژه تلفن همراه، خدمات پست الکترونیک همراه، آهنگ پیشواز و خدمات مبتنی بر موقعیت به مشترکین عرضه شده که برخی محصولات و خدمات ویترین، برخی از آهنگ‌های پیشواز، برخی محصولات پیشخوان و همچنین سرویس‌هایی نظیر لطفا با من تماس بگیرید، سرویس تماس‌های از دست رفته، اطلاع از هزینه تماس، پیامگیر صوتی، خدمات بانکداری همراه، برخی خدمات مبتنی بر موقعیت، صورتحساب گیری از طریق وب‌سایت و پیام کوتاه به صورت رایگان برای مشترکان در نظر گرفته شده‌اند .

وی در باره گرانترین و ارزانترین سرویس‌های ارزش افزوده گفت: هزینه محاسبه شده آهنگ پیشواز گرانترین خدمت ارزش افزوده با احتساب۵۰۰ تومان بوده که در حال حاضر با بهای تخفیفی ماهیانه ۲۵۰ تومان عرضه می‌شود و ارزانترین آن‌ها طیفی از خدمات ارزش افزوده رایگان ایرانسل را شامل می‌شود.

لینک ثابت || اضافه شده توسط || نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی ||

اخبار ICT در ایستنا

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. سیمین گفت:

    غیراز خالی کردن جیب مردم فایده دیگری ندارد.از من یکی را قطع کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ