ارکستر نوای صلح مهرماه کنسرت می‌دهد

گردآوری توسط گروه موسیقی ممتازنیوز

مهدی جدانی خبر داد:

کنسرت نوای صلح به رهبری مهدی وجدانی روزهای ۲۳ و ۲۴ مهرماه در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.

مهدی وجدانی رهبر ارکستر نوای صلح درگفت‌وگو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین گفت:ارکستر نوای صلح در روزهای ۲۳ -۲۴مهرماه سال جاری روی سن تالار وحدت به اجرای کنسرت بپردازد.

این آهنگساز با اعلام این خبر افزود: تمرینات ارکستر برای اجرای کنسرت در تالار وحدت را در آموزشگاه هنرهای نمایشی باران انجام می دهیم تا کمترین ایراد و نقص را در روز اجرا داشته باشیم.

وی درخصوص جزییات اجرای دو روزه ارکستر نوای صلح گفت: در این اجرا ارکستر کامل زهی با همراهی فلوت و کلارینت به اجرای آثاری از بزرگان عرصه موسیقی کلاسیک از جمله رپرتروارهای اشتراوس، ادرواردالگار،ترینی،باخ، ویوالدی، موتزارت و… خواهیم پرداخت.

رهبر ارکستر نوای صلح ادامه داد: در بدنه اصلی ارکستر تغییراتی اساسی صورت گرفته است که از این میان می توان به سازبندی و همچنین جابجایی نوازنده های اشاره کرد. همین طور به لحاظ تعداد نفرات نیز تغییراتی در ارکستر داشته ایم. این تغییرات برای ارتقاء ارکستر و اجراهای آن بوده است که تاکنون موفق بوده ایم.

وجدانی که پیش از این از مشکلات ارکستر نوای صلح صحبتهای بسیاری با رسانه ها به میان آورده بود، در این باره توضیح داد: کماکان این مشکلات وجود دارد اما در صدد رفع آنهاهستیم چون تا زمانی که آنها باشندعملا نمی توانیم کاری در زمینه موسیقی انجام بدهیم.
کنسرت نوای صلح روزهای ۲۳ و ۲۴ مهرماه سال جاری در تالار وحدت تهران به رهبری مهدی وجدانی برگزار می گردد.
 


آخرین خبرها
منبع:هنرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ