از ˝گل گلدون˝ تا˝آسمون آبی˝ با سیمین غانم

۰۶م اسفند به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

کنسرت سیمین غانم از نهم تا یازدهم اسفند با اجرای هفت قطعه تازه میزبان بانوان علاقمند به موسیقی ایرانی خواهد بود؛ او همچنین قطعات خاطره برانگیزی چون ˝مرد من˝، ˝ گل گلدون˝، ˝ آسمون آبی˝ و ˝پرنده˝ را هم اجرا می‌کند.

به گزارش هنرآنلاین، در این کنسرت سیمین غانم هفت قطعه تازه با شعرهایی از سعدی، حافظ و ملک الشعرای بهار را برای مخاطبانش اجرا می‌کند.

“مرد من”، ” گل گلدون”، ” آسمون آبی”، “پرنده” و …. از جمله آثار قدیمی و خاطره‌انگیز سیمین غانم است که مانند کنسرت‌های قبلی این خواننده، در این اجرا هم روی صحنه خواهد رفت.

” گلبن عشق”، ” پری رو”، ” اسرار الهی”، “ساز و نقاره”، “یک نفس با ما نشستی خانه بوی گل گرفت”، ” آمد نو بهار” و ” می دانه یاری دگوده بو” ( قبای گالشی )، نام هفت قطعه تازه سیمین غانم می باشند که در کنسرت یاد شده برای مخاطبانش به اجرا می گذارد.

نازی بخشایش، آزاده شمس، سارا احمدی و آرمینا جعفری نوازندگانی می باشند که به ترتیب با پیانو، ویلن، دف و درام، سیمین غانم را در این کنسرت همراهی می‌کنند.  این کنسرت از سوی بنیاد خیریه فیروزنیا و  از نهم اسفند ماه به مدت سه روز از ساعت ۱۵ در تالار وحدت، ویژه بانوان برگزار می‌شود.
 


آخرین خبرها
منبع:هنرآنلاین
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ