از آتش سوزی مهیب در جاده مخصوص تا دستگیری آدمخوار و گوریل در کرج!

۱۰م دیماه ،

فرمانده نیروی انتظامی استان البرز با بیان اینکه آدمخوار و گوریل در کرج دستگیر شدند، گفت: در راستای اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش ۲۱ نفر دستگیر شدند.
 
به گزارش مهر، احمد علی گودرزی ظهر یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اجرای طرح ویژه برخورد با اراذل و اوباش کرج، اظهار داشت: در راستای اجرای این طرح ۲۱ نفر از اعضای دو باند اراذل و اوباش در کرج دستگیر شدند.
 
وی ادامه داد: در پی گزارش های متعدد مردمی در منطقه مشکین دشت کرج اشخاص شرور تحت کنترل و ردیابی ماموران قرار گرفتند و بعد از شناسایی پاتوق این متهمان دستگیر شدند.
 
فرمانده نیروی انتظامی استان البرز افزود: مشروبات الکلی، دوقبضه سلاح شکاری، مواد مخدر، ۶ قبضه سلاح سرد قمه و چاقو و هفت فقره چک پول در محل سکونت این اشخاص کشف و ضبط شد.
 
گودرزی گفت: سرکرده این باندها به همراه نوچه هایشان دستگیر شدند که این اشخاص در مناطق مختلف کرج اقدام به زورگیری می کردند.


آتش سوزی مهیب در جاده مخصوص کرج/ حضور ۱۴۰ آتش نشان در عملیات

پس از حضور آتش نشانان در محل مشخص شد یک تریلر که حاوی اسپری های حلال چسب بوده طعمه حریق شده اند. به سبب این که این اسپری ها قابلیت اشتعال بالایی دارد هر لحظه بر شدت آتش سوزی افزوده می شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی جزئیات آتش سوزی مهیب در کارخانه مواد شیمیایی و مهار آتش با حضور ۱۴۰ آتش نشان را تشریح کرد.

جلال ملکی در گفتگو با مهر اظهار داشت: ساعت ۱۵ و ۱۴ دقیقه امروز آتش سوزی مهیب در یک کارخانه صنعتی در کیلومتر ۱۸ جاده مخصوص کرج به سازمان آتش نشانی اعلام شد.

پس از حضور آتش نشانان در محل مشخص شد یک تریلر که حاوی اسپری های حلال چسب بوده طعمه حریق شده اند. به سبب این که این اسپری ها قابلیت اشتعال بالایی دارد هر لحظه بر شدت آتش سوزی افزوده می شد.

وی افزود: اسپری های حلال چسب پس از انفجار  به سمت کارخانه های اطراف و خیابان پرتاب می شد. همچنین دو خودرو و مقدار بسیاری چوب که در این کارخانه و کارخانه کناری وجود داشت طعمه حریق شده بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: در نزدیکی تریلر یک انبار ۲ هزار متری اسپری گاز و حلال چسب وجود داشت که سرایت آتش به آنجا می توانست فاجعه ای را رقم بزند. به همین خاطر آتش نشانان بلافاصله از چند جهت به اطفای حریف پرداخته و دقایقی قبل موفق به مهار شعله های آتش شدند. در حال حاضر نیز عملیات لکه گیری در محل ادامه دارد.

ملکی افزود: در این اتفاق  ۲ هزار کارتن چسب ، ۵۰ هزار اسپری حلال و چند تن چوب طعمه حریف شدند. همچنین در این عملیات شش ایستگاه آتش نشانی به همراه ۱۲۰ آتش نشان ، ۲۰ تن از مدیران عملیاتی و ۱۰ دستگاه خودروی پشتیبانی حضور داشتند.


خبرگزاری انتخاب |
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *