از اول مهر ماه شماره گذاری پراید مشروط شد

از اول مهر ماه شماره گذاری پراید مشروط شد

از اول مهر ماه
شماره گذاری پراید مشروط شد

ممتازنیوز: رئیس پلیس راهور کشور گفت: در صورتی که پراید تا آخر شهریور ماه به کیسه هوا مجهز نشود دیگر شماره گذاری نخواهد شد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از مهر، سردار اسکندر مومنی روز چهارشنبه در حاشیه سفر به استان اردبیل اضافه کرد: ما این موضوع را به شرکت خودروسازی سایپا اعلام کردیم و خواستار تجهیز خودروی پراید به کیسه هوا برای سرنشینان جلو شده ایم.
وی افزایش ایمنی خودروها را از اولویت های پلیس برشمرد و افزود: پلیس مجری قانون است و لحظه ای از اجرای قانون عدول نخواهد کرد.
سردارمومنی در خصوص شماره گذاری پیکان وانت نیز که محل اختلاف پلیس با شرکت ایران خودرو بود گفت: پلیس در این زمینه به وظیفه خود عمل کرده اما در مواقعی اصل قانون را عوض می کنند و قانون را دور می زنند.
وی با بیان اینکه پلیس به تولید خودروهای ایمن در کشور پافشاری می کند یاد آور شد: بخش عمده ای از خودروهای تولید داخل باید تا اول مهر ماه دارای کیسه هوا شوند و ما این مهم را از شرکت های خودرو سازی خواستار شدیم.
رئیس پلیس راهور کشور عنوان کرد: مطالبات در خصوص افزایش ایمنی خورو به عنوان حقوق شهروندان در سه سال گذشته پی گیری شده و این روند ادامه خواهد داشت.


پرشین خودرو | RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ