از خودمان بر خودمان

* سینا پسران افشاریان

از خودمان بر خودمان

به گزارش ممتاز نیوز، یکی از مشکلات این روزهای کشور دورویی خیل عظیمی از مسئولین و منتسبین است.

موارد زیادی است که شخص مورد نظر فلان کار را بد می‌داند ولی خود به آن تمسک می‌جوید مثلا در همین بد بودن شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های مجازی آنقدر بَد بَد کردند ولی خود بهمراه فن پیج و دوست و آشنا در آنها حضور دارد یا همان‌ها که می‌گویند گوشی موبایل خارجی نگیرید و ممنوع باید شود و موبایل آمریکا از همه این‌ها بدتر، خود آیفون دارند آن هم ۱۳ پرومکس گرونترین گوشی آیفون بگذریم که بیشتر نمایندگان هم از ادوار قبلی تا این دوره همگی آیفون دارند و هرگز به سراغ گوشی‌های بی کیفیت و پر ایراد چینی از جمله هوآوی و شیائومی نمی‌روند اصلا شما چند تا مسئول دولتی و امثالهم معرفی کنید که گوشی چینی داشته باشند خیلی ضعیفش گوشی سامسونگ دارد یعنی خود می‌داند جنس چینی معیوب و بی‌کیفیت است.

از این طرف  آنچنان فریاد زدند اینستاگرام بد است ولی مورد داریم یک مسئول ۲ پیج شخصی دارد، یک پیج بین‌المللی یه چند کیلو فن پیج و … تازه شدیدا هم مخالف خارجی محوری و این جور برنامه مرنامه هاست.

حتی در خصوص خودروها نیز شما مسئولی پیدا کنین  پراید یا سمند یا ازین خودروها سوار شود ولی تا دلت بخواهد سوار خودروهای دولتی شاسی بلند و لوکس و تا دلت بخواهد در زندگی شخصی خودروی فرانسوی مونتاژی در داخل در کمترین حالتش سوار می‌شود.

چرا جای دوری برویم یک سر به خانه همین مسئولین بزنیم همین نماینده‌ها حتی ببینیم چند درصدشان لوازم خانگی مونتاژی ایرانی دارند یقین کنید اکثر آنها لوازم با کیفیت ژاپنی یا کره‌ای دارند از سامسونگ و ال‌جی بگیر تا سونی ولی دریغ از کالای مونتاژی ایرانی مثل اسنوا مثل جی پلاس مثل ایکس ویژن مثل سام مثل …..

البته یادمان نرود متاسفانه تولید و صنعت در کشور باز هم می‌گویم متاسفانه مونتاژیست قبلا با قطعات با کیفیت از تایوان و کره جنوبی و گاهی ژاپن و اکنون کلهم قطعات فوق بی کیفیت از چین و با مونتاژی بی کیفیت تر  در داخل نمونه‌اش همین کیسه‌هواهای خودروهای مونتاژی داخل.

شک نکنیم و یقین داشته باشیم اگر قانونی تصویب شود که مسئولین، نمایندگان فرزندان و خانواده‌های آنان اجبار به استفاده از تولیدات مونتاژی داخل شوند و خرید لوازم خارجی با کیفیت کره‌ای و ژاپنی و اروپایی و آمریکایی منع شوند حداقل کیفیت مونتاژها بالاتر می‌رود حالا بماند از لحاظ تکنولوژی قطعا پیشرفتی نخواهیم داشت شک نکنید.

ولی تا زمانی که جنس خوب بخری، از کیفیت پایین جنس دیگر خبری نخواهی داشت.

پس بهتر است اول خودتان را منع کنید اگر بعد چند مدت استفاده شما و فرزند و خانواده رضایت داشتید به مردم عمومیت دهید وگرنه اینقدر زندگی را برای مردم تلخ نکنیم در این موارد آزاد بگذاریم راه دوری نمی رود.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *