از فردا تعرفه تماس‌های همراه اول تغییر می‌کند

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

MCI-logo.jpg

از فردا، سه شنبه، ۱۵ مردادماه، تعرفه هر دقیقه مکالمه با خطوط دائمی و اعتباری همراه اول تغییر خواهد کرد.
 
 
این تغییر تعرفه در شرایطی رخ خواهد داد که تاکنون و در شرایطی که کمتر از ۱۲ ساعت به زمان تغییر تعرفه مانده هنوز نرخ تازه مکالمات اپراتور اول اعلام نشده و مشخص نیست تماس‌های مشترکان چه هزینه‌ای برای آنها خواهد داشت.
 
تغییر تعرفه تماس های همراه اول به سبب فلت سازی در شبکه اپراتور اول ایجاد شده و به سبب مصوبه سازمان تنظیم مقررات قرار بر آن است که از این پس در شبکه همراه اول هم همانند سایر اپراتورهای کشور هزینه‌های مربوط به جابجایی حذف شده و هر دقیقه مکالمه با خط همراه اول تمام استانها نرخ ثابتی داشته باشد.
 
پیش از این وحید صدوقی – مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار – اعلام کرده بود: اکنون ۱۰ سال است تعرفه‌های ما تغییری نداشته و امسال هم تاکنون تغییری در تعرفه‌ تماسها و پیامک‌هایمان نداشته‌ایم. اما قرار است بررسی‌های خود را آغاز کنیم تا براساس آن مشخص شود که پس از اجرای طرح فلت سازی شبکه همراه اول تعرفه‌هایمان از چه قرار خواهد بود.
 
وی همچنین گفته بود:تعرفه‌ای که در حال حاضر برای مکالمات همراه اول پس از فلت شدن شبکه آن در نظر گرفته شده رنجی بین ۵۱۱ تا ۶۱۸ ریال خواهد بود اما تا کنون تعرفه دقیقی که قرار است از فردا اعمال شود اعلام نشده و در پاسخ به پیگیری‌های خبرنگاران برای تعرفه‌های تازه این گونه اعلام می گردد که تعیین این تعرفه‌ها همچنان در گرو جلساتی است که در حال برگزاری می باشند اما با این وجود از فردا قطعا هزینه مکالمات همراه اول بر اساس تعرفه‌های تازه محاسبه خواهد شد، حتی اگر این تعرفه ها ظرف امروز اعلام نشوند.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *