از فعالان قرآنی و هنری دانشگاه جامع علمی کاربردی تقدیر شد

14.jpg

همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه(س) از فعالان قرآنی و هنری دانشگاه جامع علمی کاربردی تقدیر شد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این مراسم که با حضور مسوولان فرهنگی دانشگاه برگزار شد، ضمن تقدیر از همکاران سازمان مرکزی دانشگاه که دوره آموزش روخوانی قرآن کریم را با موفقیت گذرانده‌اند، گواهینامه آموزش ضمن خدمت به مدت ۲۸ ساعت به آن‌ها اعطا شد.

در آغاز این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین رمضانی، معاون فرهنگی دفتر نهاد مقام معظم رهبری در واحد استان تهران دانشگاه، با ابراز خشنودی از ترویج آموزش قرآن کریم در فضای سازمان مرکزی دانشگاه گفت: ارتباط با قرآن کریم حتی در سطح روخوانی آن بسیار ارزشمند است و این روند به تعمیق انس با قرآن می‌انجامد.

وی افزود: قرآن کریم مانند دریای معرفت است که از مرحله تماشای زیبایی‌های آن گرفته تا مرحله غواصی در اعماق آن، همگی لذت‌بخش و روح‌افزاست.

در ادامه دکتر فیض، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با اشاره به جایگاه رفیع قرآن کریم در راهبرد فرهنگی دانشگاه از استقبال همکاران سازمان مرکزی دانشگاه از فراگیری قرآن کریم ابراز خوشنودی نمود و از ادامه برنامه‌های قرآنی دانشگاه خبر داد.

وی همچنین در تمجید از برگزیدگان تئاتر دانشگاه، از پتانسیل بالای هنر تئاتر در انتقال مفاهیم والای ارزشی و اجتماعی سخن گفت و ادامه داد: زمانی که امام حسن(ع) و امام حسین(ع) نحوه صحیح وضو گرفتن را به شخصی که به اشتباه وضو می‌گرفت، با اجرای درست آن نشان دادند بالاترین ظرفیت هنر نمایش را به زیباترین شکل ممکن ارائه نمودند.

سپس با اهدای لوح تقدیر، قرآن کریم و هدایای نقدی از برگزیدگان قرآنی و تئاتری دانشگاه تجلیل شد.

در ادامه جلسه سیدعلی فلاح، مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه از اهمیت و جایگاه والای آموزه‌های قرآن و عترت(ع) در تمامی عرصه‌های زندگی سخن گفت و بار دیگر بر پیوند میان «دانشجو، هنر و ارزش‌ها» تاکید کرد.

در این مراسم همچنین از دانشجویان علمی کاربردی برگزیده در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی با اهدای جوایز نقدی تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *