از ۵ نامزد پیروان فقط یکی کاندیدا می‌شود

۸فروردین ۱۳،

از میان محمدرضا باهنر، یحیی آل اسحاق، منوچهر متکی، مصطفی پور محمدی و محمد حسن ابوترابی قطعا یک نفر ثبت نام خواهند کرد و ۴ نفر تا قبل از ثبت نام انتخابات کنار خواهند رفت.

به گزارش ممتازنیوز، احمد نیک فر رئیس ستاد انتخابات‌ جامعه اسلامی مهندسین در‌گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به تشکیل ستاد انتخاباتی محمدرضا باهنر داوطلب انتخابات ریاست جمهوری، گفت: در حال حاضر ساختارهای ستاد وی تدوین شده و در آن اتاق فکر، پیش بینی شده تا اعضای آن برنامه‌های انتخاباتی محمدرضا باهنر را بنویسند.

وی با بیان اینکه در این برنامه ریزی ها سفرهای استانی و ملاقات های مردمی پیش بینی شده است، گفت: ما اعتقاد داریم که رئیس‌جمهور باید برنامه‌های استراتژیک نظام را اجرا کند.

رئیس ستاد انتخابات‌ جامعه اسلامی مهندسین تصریح کرد: حداکثر اختیاری که یک رئیس جمهور باید داشته باشد این است که راهکارهای اجرایی برای تحقق برنامه های استراتژیک و بلند مدت کشور دهد و هرگاه کسی بگوید که می خواهم برنامه دهم و کشور را ” اینطور و آنطور” کنم قطعا نمی داند که وظیفه یک رئیس جمهور چیست.

نیک فر تصریح کرد: وظیفه یک رئیس جمهور عمل به مر قانون و عملی کردن سیاست های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری و اجرای آن است.

وی با اشاره به اینکه برنامه سفرهای استانی محمدرضا باهنر تنظیم شده است، اظهار داشت: قرار است وی تا روز انتخابات ریاست جمهوری دو بار به هر استان سفر داشته باشد که نوبت اول از ۱۵ فروردین تا ۱۵ اردیبهشت و نوبت دوم این سفرها بعد از ثبت نام کاندیداها است.

عضو ستاد انتخاباتی محمدرضا باهنر ادامه داد: همچنین برای هر استان رابط هایی مشخص شده است که ساکن تهران و فرد بومی آن استان‌ها به شمار می روند. با توجه به اینکه اغلب نمایندگان ادوار مجلس و نمایندگان مجلس نهم علاقه مند به همکاری با ستاد می باشند، تلاش کردیم رابط های استانی از این اشخاص انتخاب شوند.

نیک فر با اشاره به سرفصل کلی برنامه‌های انتخاباتی محمدرضا باهنر اظهار داشت: رفع معضلات اقتصادی‌ و بیکاری، توجه جدی به تولید ملی و پیشرفت، عدالت و توسعه از برنامه‌های وی است.

وی همچنین به تشکیل ائتلاف پنج نفره جبهه پیروان اشاره کرد و افزود: از میان محمدرضا باهنر، یحیی آل اسحاق، منوچهر متکی، مصطفی پور محمدی و محمد حسن ابوترابی قطعا یک نفر ثبت نام خواهند کرد و ۴ نفر تا قبل از ثبت نام انتخابات کنار خواهند رفت.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.