اسامی اعضای منتخب شوراها در ۳۰ مرکز استان

انتخابات پرشور ریاست جمهوری مانع از حضور چشمگیر مردم در انتخابات شوراهای اسلامی نشده بود. مردم بر این باور بودند که با حضور در انتخابات شوراها، امور شهر را به میل خود مدیریت می‌کنند.
براساس آرای اعلام شده در ۳۶۴ شهر کشور از جمله مراکز استان‌ها، اصولگرایان نزدیک به ۷۰ درصد کرسی‌های شورای شهر را به خود اختصاص دادند و افراد مستقل و اصلاح‌طلبان در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

استان آذربایجان شرقی
تبریز: ۱- شهرام دبیری اسکویی ۲- احتشام حاجی‌پور ۳- اسماعیل چمنی ۴- بهروز خاماچی ۵- المیرا خاماچی ۶- اکرم حضرتی ۷- اصغر عابدزاده ۸- جواد ششگلانی ۹- سعید محدث ۱۰- حبیب شیری‌آذر ۱۱- علی شیاری ۱۲- محمد حسین جعفری ۱۳- علی نوای باغبان ۱۴- محمدحسن اسوتچی ۱۵- جعفر مدیرخاک‌نژاد ۱۶- داوود امیرحقیان ۱۷- ایران آهور ۱۸- رسول درس‌خوان ۱۹- ایرج شهین‌باهر ۲۰- سعید حاجی‌زاده بخشایش ۲۱- فریدون بابایی اقدم
آذربایجان غربی
ارومیه: ۱- روح‌الله حضرت پور طلاتپه ۲- حسین بخشایشی چراغ‌تپه ۳- عادل فتاحی ۴- رسول اصغرزاده مجدآذر ۵- حسین پناهی ۶- پرویز جلیلی ۷- عصمت گرامی -۸ سیدهادی ذاکر ۹- هادی بهادری ۱۰- محمد رضا علیزاده امامزاده ۱۱- محمد ستارپور دیزجی ۱۲- مرتضی پیری ۱۳- میرعلی محمدی ۱۴- محمدخالد حاتمی ۱۵- لطیفه مبین جاریحانی.
استان اردبیل
اردبیل: ۱- ولی نعمتی ۲- علی هدایتی ۳- سلامت صفری -۴ محمدرضا سرداری ۵- ذکی‌الله خوشبخت ۶- محمد اصلانیان ۷- سالار شاکر ۸- جواد زنجانی ۹- لیلا تقوی ۱۰- اسفندیار هوشیار ۱۱- محمد فیضی زنگیر ۱۲- حسین افسانه ۱۳- رحیم آقازاده.
استان اصفهان
اصفهان: ۱- عباس حاج‌رسولیها ۲- مهدی باقربیگی ۳- کریم نصر اصفهانی ۴- رضا امینی ۵- رسول جهانگیری ۶- محمدرضا فلاح ۷- ندا واشیانی‌پور ۸- سیداحمد علی عاملی ۹- سید کریم داودی ۱۰- وحید فولادگر ۱۱- عدنان زادهوش ۱۲- علیرضا نصر اصفهانی ۱۳- غلامحسین صادقیان رنانی ۱۴- عبدالرسول جان نثاری ۱۵- رسول جزینی ۱۶- نوراله صلواتی ۱۷- ابوالفضل قربانی ۱۸- احمد شریعتی ۱۹- اصغر آذربایجانی ۲۰- فتح‌اله معین نجف‌آبادی ۲۱- غلامرضا شیران.
استان البرز
کرج: ۱- فاطمه اسکندری ۲- بهنام محمودی ۳- فاطمه آجرلو ۴- محمود دادگو ۵- امیر عباسی ۶- غفور قاسمپور ۷- صدیق ۸- خسرو سرحدی ۹- داود وحیدی ۱۰- مریم قهرمانی صارم ۱۱- علی بخشی ۱۲- رضا شریفی ۱۳- مجید کاویانی ۱۴- سعید مصطفایی ۱۵- سعید فیروزگاه ۱۶- مصطفی سعیدی ۱۷- حمیدرضا ابوالحسنی ۱۸- علی حاج کاظم ۱۹- علی منصوری ۲۰- روح‌الله کیان ۲۱- حجت غلامرضایی.
استان ایلام
ایلام: ۱- مظفر میرزاد ۲- فاطمه میرزابیگی ۳- صادق نورمحمدی ۴- حجت شاکیان ۵- عبدالنور نیک خلق ۶- ایوب غیاثی ۷- یزدان قبادیان ۸- حجت حسن‌زاده ۹- حسین جوکار ۱۰- عباس شیری ۱۱- هادی کرمی.
بوشهر

بوشهر: ۱- ندا عبدالله زاده ۲- زهره رضایی ۳- الهام بارگاهی ۴- مهرزاد آسایش ۵- غلامرضا قادریان ۶- علی‌اکبر شمسا ۷- عبدالخالق برزگر زاده ۸- خدیجه گرشاسبی ۹- نصرالله اسدی ۱۰- اصغر گورکی ۱۱- علی رضا آماره.
چهارمحال و بختیاری
شهرکرد: ۱- علیرضا توکلی زانیانی ۲- اکرم روحی ۳- حمید فتح‌اللهی ۴- کوروش ملک‌پور ۵- مصطفی حیدری ۶- نورالله همتیان دهکردی ۷- زهرا عطایی ۸- طیبه شریفی ۹- محمدرضا بیاتی ۱۰- فرج‌الله ارژنگ ۱۱- سهراب چالش چالش تری
خراسان رضوی
مشهد: ۱- غلامرضا بصیری‌پور۲- محمد کمال سروی‌ها ۳- محمدحسین جهان‌بخش۴- انسیه غفوری‌شعرباف۵- حسن علی‌اخلاقی امیری۶- برات‌علی خاکپور۷- فاطمه غیور رزمگاه۸- حسن قدیری طرقی۹- خلیل موحدی محصل۱۰- سیدعبدالکریم جوادی۱۱- مهدی ذاکرالحسینی۱۲- علی‌اصغر لطفی۱۳- مجید فاطمی۱۴- غلامحسین صاحبی۱۵- محمدرضا دیمه‌کار ۱۶- محمد آصفی‌یزدی۱۷- سیدجلال فیاضی ۱۸- علی‌اصغر نخعی‌راد۱۹- محمد سهیلی۲۰- محمود هراتی۲۱- محمود عامری فرد۲۲- برزو دبیریان۲۳- محسن انتظاری هروی۲۴- جواد ستاری۲۵- حسن پژمان
استان خراسان شمالی
بحنورد: ۱- جمشید گریوانی۲- صغری سیدی۳- اعظم سادات افشین‌فر۴- علیرضا باغچقی۵- سیدجلیل کشمیری۶- مهستی آدینه‌زاده۷- سیدمحمد لنگری۸- مهدی محمدی ۹- سیداحمد وکیلی۱۰- سیدعباس حسینی۱۱- سیدحسین نقیب۱۲- رضا فیروزه۱۳- علی‌اکبر هاتفی
خراسان‌جنوبی
بیرجند: ۱- سیده زهرا حسینی ۲- رضا زنگویی۳- فاطمه زهرا هلال‌بیرجندی۴- حسین صباغ ۵- محمدعلی طاهری‌بجد۶- مرتضی یزدان‌شناس۷- عباسعلی نیک۸- نفیسه نخعی ۹- مهدی عبدالرزاق‌نژاد۱۰- مهدی بهترین ۱۱- سید هادی قالیبافان
استان خوزستان
اهواز: ۱- زیبا صالح‌پور ۲- هدایت ممبینی۳- قربان‌علی سعادت‌نیا۴- اسکندر زنگنه۵- سیدمهدی آلبوشوکه۶- جانعلی خورشیدی۷- کاظم سواری۸- حسین حیدری۹- احمد باورساد ۱۰- حجت مظفری۱۱- آذر زمان‌پور۱۲- عاشور سواری‌پور۱۳- رامین علاسوند‌مقدم۱۴- علی ناصری۱۵- غلامرضا سبزعلی ۱۶- ابتسام الباجی ۱۷- مریم ابریشم‌کار ۱۸- هوشنگ شیرمردی ۱۹- جمشید سلحشور ۲۰- سیدمحمد جواد رضوی ۲۱- ناجی سواری
استان زنجان
زنجان: -۱ناصر صیدی ۲- فخرالدین رستمی ۳-پریسا شعبانی ۴- سعید امیدی ۵- فریدون اصفهانیان ۶- آراض ضیایی ۷- اسماعیل دویران ۸- سعید خدادادی خمسه ۹- محمد محمدی ۱۰- عباس راشاد ۱۱- کاظم افشارچی ۱۲- معصومه حمزه‌تبار ۱۳- سونیا کشاورز
استان سمنان
سمنان: ۱- رمضان حیدریان ۲- مجید نظری ۳- محمدهادی عموزاده ۴- نیره قادری ۵- سیدکاظم شجاعی ۶- عباس آلبویه ۷- صدیقه‌بیگم شجاعی ۸- علی همتی ۹- محمدعلی غریبشائیان ۱۰- احمد اخلاقی ۱۱- محمد طاهریان
استان سیستان و بلوچستان
زاهدان: ۱- محمدامیر براهویی ۲- فریبا برنائی ۳- مشتاق احمدریگی ۴- عبدالناصر دوخ‌گرگیچ ۵- محمود گمشادزهی ۶- مهین جدیدالاسلام قلعه‌نو ۷- پرویز سارانی ۸- منصور کهرازهی ۹- مهدی نخعی‌مقدم ۱۰- عبدالله شاهوزهی ۱۱- عبدالناصر ناروئی ۱۲- امین‌اله نقشبندی ۱۳- عطاالله شه‌بخش ۱۴- عباس شیبک ۱۵- سیدشیرعلی حسینی ناروئی
استان فارس
شیراز: ۱- مظفر مختاری ۲- زین‌العابدین عرب ۳- محمدرضا دیهیمی ۴- شبیر زارع خضری ۵- زهرا یقطین ۶- علی راستگو ۷- سعید سیف ۸- محمد حق‌نگر ۹- محمدتقی تذروی ۱۰- احمدرضا نقیب زاده ۱۱- سیدمحسن معین ۱۲- محمدرضا هاجری ۱۳- ابراهیم شعرا ۱۴- غلام مهدی‌حقدل ۱۵- غلام علی‌ترابی ۱۶- سیدمحمد کاظم دستغیب ۱۷- سیداحسان اصنافی ۱۸- محمودرضا طالبان ۱۹- بیژن زارعی ۲۰- بهرام پارسایی ۲۱- رضا محمدیان
استان قزوین
قزوین: ۱- علی فرخزاد ۲- احد چگینی ۳- مریم نخستین احمدی ۴- علی صادقی نیارکی ۵- فاطمه اشدری ۶- فرج‌الله فصیحی‌رامندی ۷- حکمت‌الله داوودی معمار ۸- سیدکاظم مجابی ۹- شهلا عطایی ۱۰- حسین صلح‌جو منفرد ۱۱- حسین غیاثوند ۱۲- عباس ظاهری ۱۳- محمدرضا صدیقی
استان قم
قم: ۱- سیدمحمد آتش‌زر ۲- حسن بختیاری ۳- محسن عابدینی‌پور ۴- سعید روحانی ۵- حسین فاکرخراسانی ۶- سیدمهدی مقیمی ۷- زین‌العابدین قراچورلوی ۸- الهام ارجمند ۹- وحید شایسته‌نیک ۱۰- مصطفی ملایی ۱۱- عباس ذاکریان ۱۲- طوبی حجازی طاقانکی ۱۳- نعمت‌اله عواطف رستمی ۱۴- محمود مسگری ۱۵- امیرعلی احمدی ۱۶- عباس محمدی ۱۷- مصطفی سعادت‌طلب ۱۸- ولی الله بیاتی ۱۹- محمدرضا ملکی‌کهکی ۲۰- ناصر رعیت پورقمی ۲۱- عباس کمال‌زاده
استان کردستان
سنندج: ۱ـ یوسف اسدی ۲- سیدبهاالدین حسینی ۳- جلال شریعتی ۴- سیدانور رشیدی ۵- فرزاد هلالی ۶- غریب سجادی ۷- وفا اصلانی ۸- زهرا آوجیان ۹- اسعد فتاحی ۱۰- فردین زمانی ۱۱- ماشاءالهی رضائی ۱۲- لیلا فروتن‌نژاد ۱۳- سیدکمال حسینی
استان کرمان
کرمان: ۱- زهرا لری ۲- علی‌اکبر مشرفی۳- فتح الله مویدی ۴- منصور ایرانمنش ۵- یوسف جعفری ۶- سعید گیلانی ۷- کمال جوانمرد ۸- مهنوش مومنی ۹- زهرا ایرانمنش ۱۰- ماه‌بانو معصوم‌زاده ۱۱- علی‌منصوری ۱۲ـ محمدیاسین پنجعلی‌زاده ۱۳- رویا دیوان‌بیگی ۱۴- حجت‌الاسلام ربانی‌زاده «پورجوپاری» ۱۵- صدیقه زاهدی
استان کرمانشاه
کرمانشاه: ۱- کامران ملکی ۲- مازیار رضایی ۳- سید حجت‌الله موسوی ۴- سیداحسان احسانی ۵- سالار احمدزاده ۶- کامبیز غلامی ۷- رضا حیدریان ۸- حسن مرادقلی ۹- محمدنبی کمری ۱۰- محمد شه‌پرست ۱۱- جواد جعفری ۱۲- غلامرضا باقری ۱۳- خسرو زرافشانی ۱۴- رضا زین‌الدین ۱۵ـ کیومرث احمدی
کهگیلویه و بویراحمد
یاسوج: ۱- زهرا زمانی ۲- هدایت امیری ۳- محسن مفتح ۴- هدایت اکبری ۵- سعید پایدار ۶- علی اکبری‌تبار ۷- شیروان وظیفه‌شناس ۸- علی علی‌پور ۹- سرافراز اردشیری ۱۰- مرتضی فروغ‌فرد ۱۱- خدابخش امیری
استان گلستان
گرگان: ۱- عبدالرضا چراغعلی ۲- نبی هزار جریبی ۳- سیدمحمد قدس مفیدی ۴- ناصر گرزین ۵- علی کلاتی ۶- علی‌اصغر یوسفی ۷- اسدالله کبیر ۸- زهرا نورا ۹- مهران فدوی ۱۰- محمدرضا سبطی ۱۱- آقای محمدابراهیم جرجانی ۱۲- صفرعلی پایین‌محلی ۱۳- آقای حسین ربیعی
استان گیلان
رشت: ۱- رضا جمشیدی چناری ۲- فرانک پیشگر ۳- محمود باقری خطیبانی ۴- فرهاد شوقی ۵- اسماعیل حاجی‌پور ۶- محمدحسین واثق کارگرنیا ۷- امیرحسین علوی ۸- مجید رجبی ۹- مسعود کاظمی ۱۰- فاطمه شیرزاد ۱۱- سیدرضا موسوی روزان ۱۲- محمدعلی رفیعی ۱۳- عباس صابر ۱۴- منوچهر جمالی ۱۵- مظفر نیکومنش
استان لرستان
خرم‌آباد: ۱- سیف‌الدین آشتیانی ۲- رستم کوشکی ۳- فرشته طهماسبی ۴- محسن اقبالی ۵- رضا بیرانوند ۶- جافر وفایی ۷- محمد حسین‌پور ۸- حسن آذری ۹- فرشاد سیفی ۱۰- عبدالله عزیزپور ۱۱- سبزخدا صفربیرانوند ۱۲- محمد مهرابی ۱۳- کرم نعمتی
استان مازندران
ساری: ۱- فرامرز نقیبی ۲- سیدمسعود مدینه ۳- مسعود پیری توسن ۴- سیدمحمد جعفری ۵- سیدمحمد آقامیری ۶- عباس نجاریان ساروی مشهور به سعید ۷- میرصالح صالحی‌نیا ۸- کوروش یوسفی ساداتی ۹- رضا پیوندی ۱۰- پرویز شعبانی ۱۱- علیجان شمشیربند ۱۲- جمال باقری نسامی ۱۳- سیدمهدی احمدی
استان مرکزی
اراک: ۱- مجید کلوانی ۲- علی‌جعفر محصولی ۳- کیومرث محمودی ۴- جمشید زند ۵- علیرضا فقیهی ۶- اسماعیل تاج‌آباد ۷- علیرضا نوربهشت ۸- اشرف بهادری ۹- سیدرضا قریشی ۱۰- غلامعباس آجرلو ۱۱- محمد ابراهیم عباسی ۱۲- منوچهر کاظمی ۱۳- صحبت‌الله فاضلی ضامنجانی ۱۴ـ مسعود آبایی هزاوه ۱۵- محمد شریفی
استان هرمزگان
بندرعباس: ۱- باوقار زعیمی ۲- مهران نجاتی ۳-فاطمه لجراره ۴- رضا حیدری‌زاده ۵- کیانوش جهانبخش ۶- هومن رفیعی بندری ۷- پروین علیزاده ۸- مسعود عبدا…‌زاده ۹- عبدا… آبسواران ۱۰- راحله ملایی ۱۱- پرویز سالاری ۱۲- عباس پوریان ۱۳- حسام صمیمی کشکوئیه
استان همدان
همدان: ۱- حسین قراباغی ۲- نرگس نوراله‌زاده ۳- سیداحمد حسنی حلم ۴- کامران گردان ۵- علی رضایی ۶- محمد تبریزی شهروی ۷- علی‌اکبر نظری ۸- علی رحیمی‌فرد ۹- ابراهیم مولوی ۱۰- محمدرضا الیاسی ۱۱- سیدمجید موسوی ۱۲- رضا میرزائی ۱۳- رضا غلامی خجسته ۱۴- ابوالقاسم طبی مسرور ۱۵- محمدعلی پرزاد
استان یزد
یزد: ۱- مرتضی شایق ۲- حمیده وزیری ۳- محمد فقیه خراسانی ۴- امیرحسین رادمنش ۵- سپنتا نیک‌نام ۶- عزت یادگار ۷- عباس زارع گاریزی ۸- سیدمحمدرضا مدرسی مصلی ۹- وحیدرضا خباززاده یزدی ۱۰- ملیحه امینی اصیل ۱۱- مهدی کاشفی‌زاده ۱۲- حمیدرضا مطهریان ۱۳- سیدمحمدعلی‌پاک‌نژاد.

جهان

[del.icio.us] [Facebook] [Google] [Technorati] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ