استانداری اعلام کرد:امکان تعطیلی۴ روزه تهران در دهه اول شهریور

در تازه ترین خبر، استاندار تهران، اعلام کرد که تعطیلی قطعی است اما در مورد زمان آن هنوز تصمیمی گرفته نشده است.
مرتضی تمدن در گفت وگو با ایسنا ادامه داد:احتمال تعطیلی ۴ روزه تهران در روزهای برگزاری نشست سران جنبش غیر متعهدها وجود دارد اما نظرات متفاوتی در این باره وجود دارد و دولت مرجع اعلام آن است.وی افزود:در روزهای آینده دولت خبر این تعطیلی را اعلام می کند.

البته پیش از این علی سعیدلو معاون امور بین اللمل رئبیس جمهور از تعطیلی پنج روزه این مراسم خبرداده بودواز طرف دیگر پیش از این اعلام شد که چون اجلاس سران در روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار می شود نیازی به این تعطیلی نیست.
اجلاس سران جنبش غیرمتعهدها در روز نهم و دهم شهریور برگزار می‌شود و اجلاس‌های کارشناسی و وزرای خارجه کشورهای عضو به ترتیب روزهای پنجم و ششم و هفتم و هشتم برگزار می‌شوند. یعنی با این حساب امکان تعطیلی از ۵ تا ۱۰ شهریور وجود دارد که با اعلام تعطیلی ۴ روزه از سوی استانداری امکان تعطیلی از ۷ تا ۱۱ یعنی در روزهای برگزاری  اجلاس وزرای امور خارجه و سران غیر متعهد ها از همه بیشتر است که البته با نوجه به صحبت های معاون استاندار این زمان هنوز قطعی نیست و البته این در حالی است که در هفته قبل از این تاریخ هم دو روز به مناسبت عید فطر تعطیل خواهد بود .

۴۵۴۵
 

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ