استخدامی های تازه شهرداری خرم آباد به زودی آغاز به کار می کنند

۱۸م آذر ،

۱۸م آذر ۱۳

شهردار خرم آباد با اشاره به روند جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداری، گفت: استخدامیهای تازه شهرداری خرم آباد به زودی آغاز به کار می کنند.

هرمز نصیری در گفتگو با خبرنگار مهر به آزمون استخدامی شهرداری خرم آباد اشاره کرد و گفت: پذیرفته شدگان در این آزمون که حدود ۱۰۳ نفر می باشند به زودی در شهرداری خرم آباد آغاز به کار خواهند کرد.

وی با بیان اینکه سازمان شهرداریهای کشور قرار است اعتباری را برای رفع مشکلات مالی شهرداری خرم آباد پرداخت کند، تصریح کرد: با پرداخت این کمک مالی و تعدیل بعضی نیروها به زودی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداری خرم آباد در این نهاد مشغول به کار خواهند شد.

شهردار خرم آباد با تاکید بر اینکه این اشخاص مستخدم شهرداری می باشند، بدون اشاره به تاریخ دقیق آغاز به کار استخدامیهای تازه ادامه داد: همچنین در این راستا تعدادی از نیروهای شهرداری خرم آباد در قالب مشاغل سخت و زیان آور بازنشسته خواهند شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود همچنین به کمبود نیروی خدماتی در شهرداری خرم آباد اشاره کرد و گفت: در حال حاضر این نهاد با کمبود ۳۰۰ نیروی خدماتی مواجه است.

شهردار خرم آباد با تاکید بر اینکه برای جذب این تعداد نیروی خدماتی نیز با کمبود درآمد مواجه هستیم افزود: در این راستا شهرداری خرم آباد مجبور است برای رفع این کمبود این اشخاص را به صورت حجمی و یا از طریق شرکتهای خصوصی جذب کند.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

آخرین خبرها استخدامی شهرداری ها


استخدام
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ