استخدام ۲هزارنیروی جدیددرسازمان بهزیستی

رییس سازمان بهزیستی کشور از استخدام بیش از ۲ هزار نیروی جدید در سازمان بهزیستی در سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، همایون هاشمی در حاشیه بازدید از طرح‌های عمرانی بهزیستی استان با بیان این مطلب، افزود: این تعداد نیرو از طریق آزمون استخدامی و با همکاری استانداری‌های سراسر کشور جذب سازمان بهزیستی خواهند شد.

866.JPG

وی با اشاره به اینکه جذب و استخدام این نیروها در تقویت بدنه اجرایی سازمان بهزیستی بسیار موثر است، تصریح کرد: در هفته‌های آینده شرایط شرکت در آزمون استخدامی به اطلاع عموم می‌رسد.

به گزارش ایسنا، وی همچنین در دیدار از مراکز بهزیستی شهرستان ارومیه، تصریح کرد: با روند مناسبی که استان در خصوص تامین زیر ساخت‌های فرهنگی و توانبخشی در پیش گرفته است، امسال سال خوبی برای بهزیستی آذربایجان غربی خواهد بود.

وی اظهار کرد: به نیازها و ظرفیت‌های استان به خوبی واقف هستم و از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد بهزیستی آذربایجان غربی که به جرات می‌توان گفت در مقایسه با سایر استان‌ها از شرایط مناسب‌تری بهره‌مند است، بحث نیروی انسانی فعال و متخصص است.

رییس سازمان بهزیستی کشور افزود: با فعالیت‌های خوبی که در زمینه تامین و توسعه زیرساخت‌های بهزیستی در استان صورت می‌گیرد، می‌توان به تداوم روند شاخص استان امیدوار بود.

هاشمی ادامه داد: شرایط مناسب استان در خصوص جذب و جلب مشارکت‌های مردمی می‌طلبد تا اقدامات بیشتری در این زمینه انجام پذیرد.

رییس سازمان بهزیستی کشور همچنین با اشاره به افزایش اعتبارات سال جاری این سازمان، ابراز امیدواری کرد تا اثرات این افزایش در استان‌ها و به تبع آن آذربایجان غربی نمود یابد.


بولتن نیوز

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. هادی امیدی گفت:

    من خودم از کسانی هستم که زیر نظر بهزیستی هستم وبه خاطر مشکلی که دارم وکالت معافیت پزشکی جایی نتونستم مشغول به کار بشم ۳۴سال سن هم دارم خواهشاً کمکم کنید.۰۹۱۰۷۷۶۵۳۴۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *