استعفای گل‌محمدی پس از گریه‌ی مهدوی‌کیا

۲۸م اسفند به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

yahya-1.jpg

یحیی گل محمدی در واکنش به گریه‌های مهدی مهدوی‌کیا در برنامه ۹۰ از سرمربیگری پرسپولیس استعفا کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آخرین برنامه ۹۰ در سال تحت تاثیر خبر خداحافظی مهدی مهدوی‌کیا از فوتبال قرار گرفت. “کیا” که در پایان هفته قبل و پس از جلسه با گل‌محمدی اعلام کرد که از فوتبال خداحافظی می‌کند، دوشنبه شب میهمان آخرین برنامه ۹۰ در سال بود. او در این برنامه هر چند گفت که از گل‌محمدی دلخور نیست اما گریه‌های او در بخشی از این گویای ناراحتی او از تصمیم سرمربی پرسپولیس بود. پس از گریه‌های کیا و البته خداحافظی‌اش از مردم در این برنامه تلویزیونی، یحیی گل محمدی روی خط برنامه آمد و گفت که تصمیم گرفته از سرمربیگری پرسپولیس استعفا دهد.

گل محمدی که مهدوی‌کیا را حتی از برادرش هم به خود نزدیک‌تر خواند گفت: من صحبت‌های مهدی را در کنار خانواده‌ام تماشا کردم و تحت تاثیر قرار گرفتم. من دوست ندارم آدم بد باشم، به همین خاطر در همین برنامه از حضور در پرسپولیس استعفا می‌دهم.

البته پس از صحبتهای گل محمدی، عادل فردوسی‌پور حرفهای سرمربی پرسپولیس را “احساسی” خواند و گفت که این حرفهای شما را به حساب احساسی بودن‌تان می‌گذاریم اما گل‌محمدی کماکان تاکید کرد که برای او رفاقت مهم‌تر از فوتبال است و به همین خاطر استعفایش را اعلام کرده است.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ