استعمال مواد مخدر در ورزشگاه آزادی!

ورزشگاه آزادی که پذیرای مهمترین بازی های ملی و باشگاهی کشورمان است این روزها با عدم نظارت دقیق از سوی مسوولان به محلی برای برخی افراد فرصت طلب تبدیل شده است که ادامه این روند، شان و جایگاه ورزش و فوتبال کشور را زیر سوال خواهد برد!

به گزارش جهان، خبر می رسد که در جریان بازی شب گذشته استقلال و ذوب آهن برخی رفتارهای عجیب در بخش هایی از این ورزشگاه ملی مشاهده شده که نشان می دهد مسوولان به اندازه ای که بیرون ورزشگاه با خلافکاران برخورد می کنند، داخل ورزشگاه دغدغه ای ندارند و آنها را به حال خود رها کرده اند؛ در حالیکه با توجه به حضور جوانان و حتی کودکان در محیط ورزشگاهها می بایست با این ناهنجاری ها به شدت برخورد شود.

شب گذشته در جریان برگزاری دیدار استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان، برخی افراد معتاد در تونل منتهی به جایگاه ۲۱ ورزشگاه آزادی به استعمال مواد مخدر آنهم بدون کوچکترین نگرانی مشغول بودند!

این افراد که ظاهرا برای تماشای بازی به ورزشگاه آمده بودند به راحتی از انواع مواد مخدر استفاده می کردند و برخی تماشاگران رهگذر نیز با تعجب آنها را می نگریستند!

افسوس مندانه وقتی خبرنگار ما به پیگیری ماجرا پرداخت، متوجه شد که این منطقه از ورزشگاه آزادی به محل تجمع این افراد معتاد معروف است و در جریان همه مسابقات چنین صحنه هایی مشاهده می شود.

انتظار می رود مسوولان انتظامی هرچه سریعتر با این معضل برخورد و آن را ریشه کن نمایند تا علاوه بر فضای بد فرهنگی حاکم بر ورزشگاهها دیگر نگران چنین موضوعاتی که خطرناک تر از فحاشی به داور و استفاده از الفاظ رکیک است نباشیم.


۵۹۸٫ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *