استفاده از تجربیات گذشته ملاک کار حزب موتلفه برای حضور در انتخابات مجلس

گردآوری شده توسط گروه سیاسی ممتاز نیوز:

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: برای آغاز کار برنامه‌های انتخاباتی نیازی به هیچ مقدمه‌ای نداریم و براساس تجربیات گذشته برای ادامه راه و حضور در انتخابات عمل می‌کنیم.

“محمدنبی حبیبی” در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، درباره فعالیت حزب موتلفه اسلامی در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حضور اصولگرایان و البته حزب موتلفه در دوره‌های مختلف انتخاباتی قطعی بوده است.
 
وی افزود: برای آغاز کار برنامه‌های انتخاباتی نیازی به هیچ مقدمه‌ای نداریم و براساس تجربیات گذشته برای ادامه راه و حضور در انتخابات عمل می‌کنیم.
 
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: هم‌اکنون علاوه بر مرکز، دفاتر حزب در شهرستانها و استانها مقدمات حضور را برای انتخابات فراهم می‌سازند.
 
حبیبی در پاسخ به اینکه آیا حزب موتلفه با سایر جریان‌های سیاسی اصولگرا برای حضور در انتخابات دهمین دوره از مجلس شورای اسلامی هماهنگ است یا خیر؟ تصریح کرد: ما به عنوان یک حزب سیاسی کار خود را آغاز می‌کنیم، اما به دلیل ضرورت دانستن ائتلاف میان اصولگرایان اگر بنابر اصل ائتلاف با سایر گروه‌های سیاسی این جریان باشد، در نهایت در کلیت موضوع  با یکدیگر توافق‌نظر خواهیم داشت.
 
نماینده مجلس شورای اسلامی درباره تشکیل شورای هماهنگی اصولگرایان و فواید آن برای این جریان خاطرنشان کرد: اکنون شرایط را نسبت به گذشته برای ائتلاف میان جریان اصولگراها و اینکه شخصیت‌های سیاسی این جریان زمینه‌ها را فراهم سازند مساعدتر می‌بینم.
 
حبیبی بیان داشت: بنده به عنوان دبیرکل حزب موتلفه موافق فراهم‌شدن مقدمات چنین ائتلافی میان جریان اصولگرا هستم.
 
انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *