استقبال امروز محمد مرسی ازاحمدی‌نژاد+عکس

۱۷ام بهمن به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

رییس‌جمهور که برای شرکت در دوازدهمین اجلاس سران همکاری‌های کشورهای اسلامی به پایتخت مصر سفر کرده است، دقایقی قبل در فرودگاه قاهره مورد استقبال محمدمرسی قرار گرفت.

ممتازنیوز: رییس‌جمهور در بدو ورود به فرودگاه قاهره، مورد استقبال محمد مرسی رییس‌جمهور مصر و جمعی از مقامات این کشور قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، رییس‌جمهور که برای شرکت در دوازدهمین اجلاس سران همکاری‌های کشورهای اسلامی به پایتخت مصر سفر کرده است، دقایقی قبل در فرودگاه قاهره مورد استقبال محمدمرسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در مراسم استقبال تعدادی دیگر از مقام‌های مصری و همچنین مسئولان دفتر حفظ منافع جمهوری اسلامی ایران در قاهره حضور داشتند.

احمدی‌نژاد در سفر خود به مصر به عنوان رییس‌جمهور ایران و رییس دوره‌ای جنبش عدم تعهد قرار است ضمن شرکت در دوازدهمین اجلاس سران سازمان همکاری‌های اسلامی و سخنرانی در این اجلاس، با روسای جمهور بعضی کشورهای شرکت‌کننده در این اجلاس نیز دیدار و گفت‌وگو کند.

در مراسم استقبال رسمی مرسی از احمدی‌نژاد، روسای جمهور ایران و مصر از یگانهای ویژه مستقر در فرودگاه سان دیدند و سرود ملی دو کشور نیز نواخته شد.

در این سفر، بقایی معاون اجرایی رییس‌جمهور، مشایی مشاور رییس‌جمهور، ثمره هاشمی دستیار ارشد رییس‌جمهور، فروزنده معاون پارلمانی رییس‌جمهور، مصلحی وزیر اطلاعات، قاسمی وزیر نفت، موسوی رییس سازمان حج و زیارت و شیخ‌الاسلام وزیر برکنار شده تعاون، کار و رفاه اجتماعی، احمدی‌نژاد را همراهی می‌کنند. 


..
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ