استقبال بی‌‎سابقه از خدمات پرداخت الکترونیک در نمایشگاه کتاب

۳۰اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است فاوانیوز: با پایان یافتن بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، ثبت یک میلیون و چهل و سه هزار تراکنش بر روی دستگاه‌های کارتخوان نصب شده در غرفه‌های این نمایشگاه حاکی از استقبال بی‌نظیر مراجعه کنندگان از خدمات پرداخت الکترونیک دارد.

به گزارش فاوا نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سِپ)، مجری انحصاری نصب و پشتیبانی دستگاه‌های کارتخوان بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، در پایان دوره ۱۲ روزه برگزاری این نمایشگاه، مجموعا تعداد ۱،۰۴۳،۰۷۷ تراکنش خرید موفق بر روی دستگاه‌های کارتخوان متصل به حساب‌های بانک صادرات ایران که توسط این شرکت نصب و پشتیبانی شده بودند، انجام گرفته است.

این گزارش می‌افزاید مجموع مبلغ تراکنش مالی موفق این دستگاه‌ها در حدود ۳۰ میلیارد تومان می‌باشد که بیانگر رشد ۵ میلیارد تومانی در مقایسه با سال قبل است.

گفتنی است میزان استفاده از خدمات پرداخت الکترونیک به ویژه در اتفاقهای فرهنگی، نشانگر میزان توسعه و رشد بانکداری مدرن در جوامع به شمار می‌رود که خوشبختانه ارقام فوق حکایت از سطح بالای فرهنگ استفاده از این خدمات در کشور دارند.
فاوا نیوز
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *