استقبال سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای حضور در بخش تجلی اراده ملی جشنواره فیلم فجر

۱۸م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای حضور در بخش تجلی اراده ملی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر اعلام آمادگی کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر؛  سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ضمن اعلام  آمادگی برای حضور در بخش تجلی اراده ملی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر از معرفی هیات داوری برای حضور در این بخش جشنواره خبر داد.
برپایه این خبر؛ هیاتی متشکل از: علی وزیریان، ابوالقاسم ناصری نیاکی، ساسان قاسمی و داود سماواتی یار داوری این سازمان را در سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر بر عهده دارند.
لازم به ذکر است؛  سی و یکمین جشنواره بین المللی فجر، به منظور توسعه تعامل سازمانها ، وزارتخانه ها و نهاد های دولتی و بخش خصوصی با هنر- صنعت سینما و هنرمندان فعال در این حوزه، هر ساله بخش” تجلی اراده ملی”را با مشارکت دستگاه های مربوطه و از طریق اهدای جوایز نقدی و غیر نقدی به سینماگران و فیلم های شرکت کننده در جشنواره برگزار میکند.
گفتنی است؛ سازمان سینمایی کشور، مقارن با سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، سی و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را در قالب مسابقه سینمای ایران و جهان از تاریخ ۱۲ لغایت ۲۲ بهمن ماه به دبیری محمدرضا عباسیان برگزار می‏‌نماید. /ص


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ