استقبال مردم از کنسرت چکناواریان، تالار وحدت را غافلگیر کرد

خبرگزاری آریا- استقبال علاقمندان موسیقی، از کنسرت ارکستر مجلسی ارمنستان به رهبری لوریس چکناواریان، تالار وحدت را غافلگیر کرد. 
به گزارش خبرگزاری آریا، پس از دو شب نخست کنسرت ارکستر مجلسی ارمنستان که به دلیل تداخل زمانی با بازی های جام ملت های اروپا و بازه زمانی امتحانات مدارس و دانشگاه ها از اقبال کمتری برخوردار بود، استقبال بیش از ظرفیت تالار وحدت، در شب های سوم تا هفتم این کنسرت، مسئولان تالار وحدت را غافلگیر کرد.
این در حالی است که در اجرای ششم – مقارن با شامگاه چهارشنبه ۲۴ خرداد – ارسلان، اردلان و اردوان کامکار، ارکستر مجلسی ارمنستان را همراهی می کنند و همین امر منجر شد تا توجه طیف وسیعی از علاقمندان به سمت این برنامه و خروجی های فروش بلیت قرار گیرد.
از دیگر سو، بلیت های اجرای پنج شنبه ۲۵ خرداد نیز که با اجرای آثاری از سید محمد میر زمانی ( سوئیت حماسه جنگل)، شاهین فرهت (کنسرتو ایرانی برای پیانو) و لوریس چکناواریان (آرارات سوئیت) است، عصر روز دوشنبه ۲۲ خرداد به پایان رسید.
کنسرت ارکستر مجلسی ارمنستان به رهبری لوریس چکناواریان با اجراهایی متفاوت تا ۲ تیر در تالار وحدت ادامه خواهد داشت و مراکز فروش بلیت آن علاوه بر گیشه تالار وحدت، سایت بنیاد رودکی به نشانی: www.bonyadroudaki.irسایت سی گذربه نشانی:www.sigozar.com  و سایت سینما آزادی به نشانی: www.cinema_azadi.com است.

 


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ