استقلال نمیتواند بازیکن لیگ برتری جذب کند

 ””حبیب الله ابوالحسن شیرازی””  تصریح کرد: هر تیم در فصل نقل و انتقالات می تواند حداکثر ۷ بازیکن لیگ برتری جذب کند و باشگاه استقلال نیز هاشم بیگ زاده، امیرحسین صادقی، میثم بائو، سیاوش اکبرپور، سیدامین منوچهری، محمد محمدی و رودریگو توزی را به خدمت گرفته است.

 وی تصریح کرد: هیچ یک از این بازیکنان، سهمیه زیر ۲۳ سال محسوب نمی شوند و بر این اساس تیم استقلال با وضعیت کنونی دیگر نمی تواند بازیکن لیگ برتری جذب کند.

 رییس هیات فوتبال استان تهران گفت: در صورتی که مسوولان باشگاه استقلال بخواهند بازیکن لیگ برتری دیگری به خدمت بگیرند باید قرارداد یکی از ۷ بازیکن سهمیه لیگ برتری که ثبت کرده اند را فسخ کنند.

 شیرازی افزود: البته باشگاه استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل می تواند بازیکن لیگ برتری جذب کند، از این رو اگر بازیکنی مد نظر مسوولان باشگاه استقلال است می تواند در نیم فصل اول در تیمی غیر از استقلال بازی کند و در نقل و انتقالات نیم فصل به جمع آبی پوشان اضافه شود.

 رییس هیات فوتبال استان تهران با اشاره به ثبت قرارداد ۱۴ بازیکن تیم فوتبال استقلال در این هیات گفت: این بازیکنان شامل ایمان مبعلی، هاشم بیگ زاده، امیرحسین صادقی، میلاد میداوودی، میثم بائو، سیاوش اکبرپور، سیدامین منوچهری، آرش برهانی، فریدون زندی، سیدمهدی رحمتی، محمد محمدی، جی لوید ساموئل، رودریگو توزی و محمد انصاری هستند.

 شیرازی افزود: قرارداد منوچهری و انصاری با باشگاه استقلال تهران سه ساله، اکبرپور دو ساله و قرارداد مبعلی، بیگ زاده، صادقی، میداوودی، بائو، برهانی، زندی، رحمتی، محمدی، ساموئل و توزی نیز یک ساله است.

وی اضافه کرد: ””امیر قلعه نویی”” سرمربی آبی پوشان، قراردادی دو ساله با باشگاه استقلال تهران به ثبت رسانده و دیگر اعضای کادر فنی این تیم شامل مجید صالح، ستار همدانی، کریم بوستانی و حمید بابازاده نیز قراردادهای یک ساله خود را با باشگاه استقلال تهران ثبت کرده اند.


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ