اسنودن بزرگترین رسوایی جاسوسی تاریخ را افشا کرد

به گزارش گروه وبگردی ممتاز نیوز:

یک سیاستمدار حزب سبز آلمان با تاکید بر این که اسنودن بزرگترین رسوایی جاسوسی تاریخ را افشا کرد، بر لزوم تشکیل یک کمیسیون تحقیق دربارهٔ جاسوسی های آمریکا در پارلمان آلمان با حضور اسنودن تاکید کرد.

“هانس کریستین اشتروبل”، از سیاستمداران حزب سبز آلمان که چندی پیش دیداری با ادوارد اسنودن، افشاگر اطلاعات جاسوسی آمریکا در مسکو داشت در گفتگو با “فرانکفورتر روند شای” دربارهٔ تصورات خود از اسنودن در دیدار با وی گفت: وی فردی فوق العاده روشن و سخنور بود و به هیچ عنوان افسرده نبود. اسنودن فردی قاطع بوده و از خطراتی که وی را تهدید می کرد به خوبی آگاهی داشت.

این سیاستمدار آلمانی در ادامه گفت: اسنودن می گوید که اگر وی دربارهٔ جاسوسی های آژانس امنیت ملی آمریکا افشاگری نمی کرد هیچ کس این کار را انجام نمی داد.

وی در بخش دیگری از این گفتگو از اعلام آمادگی اسنودن برای کمک به آلمان برای شفاف سازی دربارهٔ جاسوسی های آمریکا سخن گفته و بر لزوم تشکیل یک کمیسیون تحقیق و بررسی در این باره در پارلمان آلمان تاکید کرد.

وی در بخش دیگری از این گفتگو اظهار داشت که اسنودن بزرگترین رسوایی جاسوسی تاریخ را افشا کرد. این جاسوسی ها ابعاد گسترده ای پیدا کرده است که ما تا چندی پیش نمی توانستیم آن را تصور کنیم. با کمک اسنودن حالا ما می دانیم که از نظر تکنولوژیک انسان ها کلا می توانند مورد جاسوسی قرار گیرند.


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ