اسپانیا و ایتالیا به یک چهارم نهایی رسیدند/ کرواسی در عین شایستگی حذف شد

به گزارش خبرگزاری مهر، اسپانیا در حضور بیش از ۴۳ هزار تماشاگر ورزشگاه پی جی ای گدانسک لهستان موفق شد در دقایق پایانی با نتیجه یک بر صفر از سد کرواسی بگذرد و با ۷ امتیاز به عنوان تیم نخست گروه C به دور بعدی رقابتها راه پیدا کند.

تک کل ماتادورها را در این بازی “خسوس ناواس” در دقیقه ۸۸ روی پاس “آندرس اینیستا” به ثمر رساند. کرواسی در این دیدار عملکرد بسیار خوبی داشت و حتی چنیدن موقعیت گلزنی نیز روی دروازه مدافع عنوان قهرمانی رقابتها ایجاد کرد. آنها با این شکست در عین شایستگی  از دور رقابتها حذف شدند.

در دیگر دیدار این گروه که به صورت همزمان برگزار می شد ایتالیا در حضور نزدیک به ۴۵ هزار تماشاگر ورزشگاه مونیسیپال شهر پوزنان لهستان با نتیجه ۲ بر صفر از سد ایرلند گذشت.

ابتدا “آنتونیو کاسانو” در دقیقه ۳۶ دروازه ایرلند را باز کرد و سپس “ماریو بالوتلی” در دقیقه ۹۰ اختلاف را به دو گل رساند. “کیث اندروز” مدافع ایرلند نیز در دقیقه ۸۹ به دلیل دریافت کارت زرد دوم خود در این بازی از زمین اخراج شد.

لاجوردی پوشان با این پیروزی ۵ امتیازی شدند و بعد از اسپانیا به عنوان تیم دوم گروه C به مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۱۲ راه یافتند. کرواسی با ۴ و ایرلند بدون امتیاز در رده های سوم و چهارم این گروه قرار گرفتند و حذف شدند.
 


MehrNews Rss Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *