اسکوچیچ به کروواسی برمی‌گردد

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت جلسه با اسکوچیچ نتیجه‌ای نداشته و نیازمند بررسی بیشتر است اما این سرمربی امشب به کشورش بازمی‌گردد.

اسکوچیچ به کروواسی برمی‌گردد

به گزارش ممتاز نیوز، احسان اصولی پس از جلسه اعضای هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال با دراگان اسکوچیچ گفت: نکات، نقطه‌نظرات، دغدغه‌ها و مواردی که پیرامون تیم ملی که در جلسه کمیته فنی طرح شده بود، در حضور اسکوچیچ مطرح شد و او هم دفاع کرد و نقطه‌نظراتی داشت. پس از خروج اسکوچیچ مباحث مختلف مورد بررسی قرار گرفت و مجددا در کمیته فنی به بحث گذاشته می شود. ضمن اینکه یکی از بحث های اسکوچیچ حضور نداشتن در جلسه با کمیته فنی بود. هیات رئیسه به زودی نتیجه را به اهالی فوتبال اعلام می کند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال رفتار کمیته فنی در بیان نتیجه جلسه روز گذشته درباره قطع همکاری با اسکوچیچ را حرفه ای ندانست و گفت: دوستان ما در کمیته فنی حرفه ای عمل نکردند. البته به این مساله علم نداشتند. این موضوع فضای ذهنی عموم جامعه و فضای رسانه‌ای را دچار التهاب کرد.

وی تاکید کرد: بارها گفته‌ایم هیأت رئیسه فدراسیون در این زمینه تصمیم گیرنده است. امیدوارم در یک شرایط خوب و ایده آل بهترین تصمیم اتخاذ شود.

اصولی در واکنش به این سوال که فدراسیون فوتبال هتلی برای اسکوچیچ رزرو نکرده است، خاطرنشان کرد: این خواسته اسکوچیچ بود چرا که امشب مجددا به کشورش بازمی‌گردد و ۳۰ تیر ماه به تهران می‌آید. برنامه‌اش این است که امشب به کرواسی بازگردد، اما نباید از این موضوع برداشت شود که برخورد بدی با اسکوچیچ کرده‌ایم و می‌خواهیم برکنارش کنیم‌. خودش درخواست کرد امروز بیاید و امشب هم بازگردد و ما هم استقبال کردیم.

اصولی صحبت‌های امروز اسکوچیچ را تامل‌برانگیز خواند و گفت: برخی صحبت‌هایی که اسکوچیچ امروز مطرح کرد، نیازمند تامل بیشتر است. این نکاتی است که تصمیم منطقی و عاقلانه را در پی دارد. همه تایید می‌کنند هر چه قدر رفتار سنجیده‌تر، پخته‌تر داشته باشیم و از جنبه‌های مختلف موضوع را مورد بررسی قرار بدهیم تصمیم بهتری خواهیم گرفت.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ