اسکوچیچ: تیم برتر بودیم و مستحق صعود به جام جهانی هستیم

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پس از بازی با عراق تایید کرد قطعا کیفیت صعود به جام جهانی را داریم.

اسکوچیچ: تیم برتر بودیم و مستحق صعود به جام جهانی هستیم

به گزارش ممتاز نیوز، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از بازی با عراق گفت: درباره این برد چه می‌توان گفت. خیلی راضی هستم. سر و شکل یک تیم را داشتیم. در چنین بازی‌هایی هیجان و احساسات بسیار بالا است. اما تیم برتر زمین بودیم و لیاقت این برد را داشتیم. اینکه زود گل زدیم خیلی خوب بود، چراکه این فرصت را داد که بازی را مدیریت کنیم.

وی ادامه داد: در قسمت دوم از نیمه اول مطابق انتظار بازی کردیم، اما در نیمه دوم در ضد حملات به عراق ضربه زدیم. عراق سعی کرد از توپ‌های دوم و بلند استفاده کند و به ما فشار بیاورد، اما می‌دانستیم چطور این توپ ها را مدیریت کنیم و در نهایت بازی را به نفع خودمان تمام کنیم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به سوالی مبنی بر کسب شش امتیاز از دو بازی، صدرنشینی ایران و میزان امید برای صعود به جام جهانی گفت: قطعا کیفیت لازم برای صعود به جام جهانی را داریم و این دو بازی با شش امتیاز باعث شد در صدر باشیم، اما هیچ چیز  تمام شده نیست و قدم به قدم پیش می‌رویم و بازی ها را یک به یک تحلیل خواهیم کرد.

اسکوچیچ اظهار داشت: در کنفرانس قبل از بازی هم اشاره کردم که در بازی رفت مشکلات زیادیداشتیم مانند اضافه شدن بازیکنان لژیونر تنها دو روز قبل از بازی به تبم و خستگی آنها به دلیل پرواز و بازی در لیگ‌هایشان. همینطور بازیکنان داخلی نیز که رقابتهای لیگ را آغاز نکردند و زمان می‌برد که آنها را به شرایط بازی برسانیم و به شرایط تیمی تطبیق دهیم. ضمن اینکه دو بازیکن در بازی قبلی همراه ما نبودند و دیدید که حضورشان در بازی امروز چقدر توانست کیفیت تیمی ما را بالا ببرد.

وی در پایان گفت: دوست دارم این برد را به مردم ایران تقدیم کنم، چراکه این برد برای آن‌ها است.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *