اشتباه بزرگ منصوریان در مورد قائدی کوچک و جذاب

جست و جو در پرونده گل‎های قائدی نشان می دهد که او در دقایق ابتدایی بازی، حریفانش را غافلگیر می کرد تا جایی که سرمربی و مدافعان حاضر در لیگ همان دقایق ابتدایی محو بازی و تکنیک قائدی ۱۷ساله می شدند.

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2017/08/28274576564c05d6cfebbd3674b50a79.jpg

به گزارش ممتازنیوز، مهدی قائدی با آن جثه کوچک و جذاب، به گونه ای بازی کرد که خیلی ها او را برگ برنده علی منصور در لیگ هفدهم قمداد کردند اما به نظر می رسد سرمربی جوان آبی‎ها به نکاتی باید توجه بیشتری کند.

علیرضا منصوریان سرمربی استقلال که مطمئنا با دید و نگاه متفکرانه‎ای دست به خرید مهدی قائدی زده، باید به گذشته این بازیکن در لیگ یک نگاه ویژه ای داشته باشد.

قائدی شاید جوان و کم تجربه باشد اما او در ایرانجوان همواره از دقیقه یک فرصت و زمان بازی در اختیارش بود و گلزنی در لیگ یک، مختص این حضور کافی و زمان خوب در فضای بازی بود.

به جز بازی با ملوان که از دقیقه ۵۰ به میدان آمد و ۲ گل زیبا وارد دروازه تیم تحت هدایت مایلی کهن زد، در همه دیدارهایی که گلی به ثمر رسانده بود، از ابتدا در زمین حضور داشت. جست و جو در پرونده گل‎های قائدی نشان می دهد که او در دقایق ابتدایی بازی، حریفانش را غافلگیر می کرد تا جایی که سرمربی و مدافعان حاضر در لیگ همان دقایق ابتدایی محو بازی و تکنیک قائدی ۱۷ساله می شدند.

به دقایق حضور قائدی در چند بازی اخیر استقلال توجه کنید؛ واقعیت این است که او معمولا در ۲۰ دقیقه پایانی که اکثر توپ‎ها روی هواست و تیم در استرس امتیازگیری گرفتار شده، به میدان می رود و همه انتظار دارند این جوان بوشهری، نقش فرشته نجات استقلال را بازی کند؛ آن هم در حساس‎ترین زمان ممکن. البته با این اتفاق، قائدیِ جوان در سخت‎رین شرایط ممکن قرار می‎گیرد.

قائدی، هم زمان می‎خواهد و هم فضا. او با استفاده از زمان و فضا می تواند توپ بگیرد، حرکت کند و موقعیت های خطرناک گلزنی بسازد.علی منصوریان باید این زمان را در اختیار مهاجم جوان تیمش قرار دهد تا از ابتدا در ترکیب استقلال قرار بگیرد؛ در مجموع اینکه؛ قائدی بازیکن ۹۰دقیقه ای است!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *