اصفهان از صبح ۷ بار لرزید

۳۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

رئیس سازمان امداد و نجات هلال‌احمر گفت: با وقوع زلزله ۴٫۹ ریشتری صبح امروز در گلشهر اصفهان تاکنون ۷ پس‌لرزه به وقوع پیوسته که خسارات چندانی در پی نداشته و فقط ۶ نفر مصدوم شدند.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از فارس، محمود مظفر در مورد جزئیات اتفاق اظهار داشت: پس از وقوع زلزله در ساعت ۷:۳۰ صبح امروز در گلشهر اصفهان ۲۰ آبادی اطراف این منطقه نیز لرزیدند که با اعزام ۱۰۰ امدادگر در قالب ۲۰ تیم ارزیابی تاکنون بررسی‌ها نشان می‌دهد این زلزله خسارت جدی در پی نداشته است.

وی افزود: فقط ۶ نفر در پی این زلزله مصدوم شدند که ۳ نفر بر اثر ترس دچار شوک شدند و به مراکز درمانی انتقال یافتند و ۳ نفر دیگر به سبب خرد شدن شیشه منازل دچار بریدگی‌هایی در دست و صورت شده بودند که به صورت سرپایی مداوا شدند.

به گفته رئیس سازمان امداد و نجات هلال‌احمر، ۴ واحد مسکونی خالی از سکنه نیز تخریب شده‌اند و ارزیابی‌ها نشان می‌دهند که خسارت در بقیه مناطق روستایی در حد ترک‌خوردگی منازل است و پیش‌بینی می‌شود خسارت دیگری به وجود نیامده باشد.

به گزارش فارس، زلزله‌ای به بزرگی ۴٫۹ ریشتر صبح امروز ساعت ۷:۳۸ دقیقه به مرکزیت گلشهر از توابع استان اصفهان این منطقه را تا شعاع ۱۰ کیلومتر لرزاند.

باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *