اصلاح تصمیم اشتباه قهرمانی توسط فدراسیون فوتبال/کارت قرمز میثم حسینی زرد شد

شهریور ۱۴۰۰

ورزش > لیگ برتر – پایگاه اینترنتی رسمی فدراسیون فوتبال نوشت:

کمیته انضباطی فدراسیون رای های خود را در خصوص تیم های مختلف صادر کرد.دیدار دو تیم سپاهان و پرسپولیس در هفته دهم در تاریخ ۲۹/۶/۹۲ در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شد و میثم حسینی – بازیکن تیم پرسپولیس در دقیقه ۳ از زمین بازی اخراج شد، کمیته انضباطی به استناد بند ۳ ماده ۷۷ آیین نامه انضباطی فیفا که برای کمیته انضباطی این صلاحیت را قائل شده است تا اشتباهات واضح در تصمیمات داوران را اصلاح کند، بر همین اساس کمیته انضباطی خطای میثم حسینی را مصداق خطای شدید ندانسته و کارت قرمز را به کارت زرد تبدیل کرد.

جریمه نقدی برای تیم داماش گیلان

در دیدار دو تیم داماش گیلان و تراکتورسازی که در تاریخ ۲۹/۶/۹۲ در ورزشگاه عضدی رشت برگزار شد، تیم داماش گیلان با شش دقیقه تاخیر در نیمه دوم وارد زمین شد. بر همین اساس این به پرداخت ۱۸۰۰۰۰۰۰ ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه و محرومیت برای سرمربی تیم بانوان استقلال تهران

دیدار دو تیم استقلال تهران و ملوان بندر انزلی از سری مسابقات لیگ برتر بانوان که در ۳۰ شهریورماه برگزار شد و مریم حسن زاده – سرمربی تیم استقلال تهران اعتراضاتی به تصمیم داور و گفتار ناپسند و بی احترامی به نماینده مسابقه کرد. بر همین اساس وی به دو جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ ۲۰۰۰۰۰۰ ریال جریمه نقدی محکوم شد.

محرومیت و جریمه برای سرمربی تیم شهرداری تبریز

در دیدار دو تیم شهرداری تبریز و دبیری تبریز از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال که در تاریخ ۲۹ شهریور ماه در ورزشگاه تبریز برگزار شد، از سوی اسماعیل تقی پور – سرمربی تیم شهرداری تبریز تخلفاتی صورت گرفت که منجر به اخراج وی از زمین مسابقه شد. بر همین اساس کمیته انضباطی وی را به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و مبلغ ۳۰۰۰۰۰۰ ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

۲۵۱ ۴۳


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ