اصناف به فرصت‌طلبان اجازه بازی با اعتبار بازار را نمی‌دهند

بیانیه شورای اصناف کشور:

خبرگزاری پانا : شورای اصناف کشور با انتشار بیانیه‌ای، حرکت امروز گروهی اخلالگر که با اهداف خاص جهت ضربه ‌زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی اقدام به تعطیلی بازار کردند را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری پانا ،متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

اصناف کشور همیشه ولایتمدار و وابسته به ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و خواهند بود و چنین حرکت‌هایی را که باعث سلب امنیت و آرامش جامعه می‌شود محکوم نموده و ناپسند می‌دانند.

حرکت امروز عده‌ای سودجو و ضدامنیت و آرامش کشور، هرگز از اصناف ولایتمدار نبوده، زیرا بازاریان و اصنافیان با تقدیم ۶۴ هزار شهید در دوران دفاع مقدس وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی، امام راحل و رهبری و ارزش‌های انقلاب اسلامی نشان داده‌اند.

تعدادی از رؤسای اتحادیه‌های صنفی که ناظر این حرکت‌ها بودند، گواهی دادند که این افراد هرگز صنفی نبودند و تنها قصد داشتند امنیت بازار را به هم بزنند و آب در آسیاب دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی بریزند.

شورای اصناف کشور نه تنها این حرکت را خارج از دایره اصناف می‌داند بلکه اعلام می‌کند اخلالگران با این حرکت‌ها هرگز نمی‌توانند ذره‌ای از علاقه بازاریان و اصناف به ارزش‌های انقلاب و اهداف مقدس آن بکاهند.

جامعه صنفی کشور ضمن محکوم کردن مجدد این حرکت، تاکید می‌کند بازاریان و صنوف کشور از امین‌ترین و صادق‌ترین افراد به انقلاب و نظام بوده و هرگز اجاره نخواهند داد مشتی فرصت‌طلب ضددین و کشور بخواهند با آبرو و اعتبار بازار و اصناف بازی نمایند و از طرفی به بهانه خوش‌خدمتی، سوژه‌ای برای رسانه‌های استکبار جهانی درست نمایند.

آنچه امروز در بازار و اطراف آن صورت گرفت، تنها کار گروهی اخلالگر غیرصنفی بود که سعی کردند یاری‌رسان استکبار جهانی در این شرایط حساس کشور باشند ولی غافلند از اینکه اصناف وفادارترین افراد به انقلاب و رهبری هستند.

شورای اصناف کشور از تمامی اصناف و بازاریان ولایتمدار می‌خواهد برای پاسخ دادن به حرکت این گروه اخلالگر و همچنین ناامید کردن دشمنان ایران اسلامی در حالی که روز پنجشنبه بازار تهران همیشه حالت نیمه‌تعطیل است، روز شنبه در واحدهای صنفی خود حضور داشته و پاسخی دندان‌شکن به افراد اخلالگر و دشمنان ایران اسلامی بدهند.
 


آخرین اخبار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ