اصناف کرج و فردیس هم مثل تهران از ۳۰ فروردین بازگشایی می‌شود

ایسنا/البرز اتاق اصناف استان البرز در اطلاعیه‌ای آخرین تصمیم‌گیری برای بازگشایی اصناف در شهرستان‌های کرج و فردیس را اعلام کرد.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، در این اطلاعیه آمده است:

با عنایت به مصوبه جلسه ستاد مقابله با بیماری کرونا استان البرز که روزجمعه ۲۲ فروردین ماه برگزار شد، مقرر گردید :

شهرستان‌های کرج و فردیس همانند تهران از تاریخ شنبه ۳۰ فروردین اقدام به بازگشایی واحدهای صنفی نمایند. ولیکن در کرج و فردیس  روزانه و به صورت پلکانی برخی از رسته‌های صنفی با رعایت پروتکل های بهداشتی اجازه فعالیت خواهند داشت که روز قبل از طریق رسانه‌های رسمی اتاق اصناف مرکز استان البرز اعلام می‌گردند.

واحدهای صنفی مجاز به بازگشایی موظفند با مراجعه به درگاه اطلاع‌ رسانی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی، به آدرس اینترنتی salamat.gov.ir ضمن ثبت‌نام در این درگاه، نسبت به دریافت گواهی سلامت، بارکد مربوطه و نصب آن در محل کسب اقدام کنند.

فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای غیر FMCG (غیر سوپرمارکتی، بهداشتی و شوینده)، پاساژ و مجتمع‌های تجاری و بازارهای مرکزی مسقف، آرایشگاه و سالن‌های زیبایی، آموزشگاه‌های رانندگی، رستوران، اغذیه ‌فروشی، طباخی و فست ‌فود، گرمابه، سونا و ماساژ، روزبازارها و نمایشگاه‌ها، مراکز بازی و تفریحی و گیم‌نت، باشگاه‌های ورزشی و بدنسازی، تالار پذیرایی و سالن مراسم، قهوه‌خانه، چایخانه و تریا مشمول این طرح نبوده و تا اطلاع ثانوی امکان بازگشایی واحدهای خود را ندارند.

کلیه واحدهای صنفی در سراسر شهرستان های کرج و فردیس موظفند تا تاریخ اعلام‌شده فوق مطابق مصوبات و بخشنامه‌های ستاد کرونا استان عمل کرده و تحت هیچ عنوان نسبت به بازگشایی واحدهای خود ( به غیر از رسته ها و صنوفی که روزانه جهت بازگشایی در روز بعد اطلاع رسانی می شوند) اقدام ننمایند.

صنوف و رسته هایی که مجاز به بازگشایی در روز شنبه ۲۳ فرودین ماه هستند، به اطلاع عموم خواهد رسید.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *