اضافه شدن جزئیات تازه به نقشه های گوگل

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

گوگل قصد دارد جزئیات تازه‌ای را به خدمات نقشه خود اضافه کند و امکانات تعاملی آن را برای جلب رضایت کاربران بیشتر کند.

خبرگزاری فارس: اضافه شدن جزئیات تازه به نقشه های گوگل

خبراقتصادی;شخصی سازی نقشه‌ها بر اساس علائق و سلیقه کاربران و همین طور افزوده شدن جزییات تازه به آنها از جمله برنامه‌های گوگل است.

گوگل مدعی است این نقشه ها ارتباطات زندگی روزمره مردم را منعکس کرده و مسافرت و رفع نیازهای آنی مردم را راحت تر خواهند کرد. این‌نقشه ها که نقشه های آگاه از شرایط یا context-aware نام گرفته‌اند دارای لایه های متعددی می باشند و داده‌های شخصی برنامه‌های مختلف کاربران به آنها اضافه می‌شود.

نمایش جزییات بر مبنای علاقه و سلیقه کاربران، امکان درجه بندی کیفی اماکن مختلف و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد آنها به روش‌های گوناگون، پیگیری فعالیت‌ها و علائق دوستان، نمایش اطلاعات تعاملی به صورت بصری و … از جمله امکانات این نقشه‌ها خواهد بود.

به عنوان مثال اگر شما در شهری حضور داشته باشید که یک مسابقه فوتبال در آن برگزار می گردد و طرفدار یکی از تیم‌ها باشید، می توانید بر روی نقشه زوم کرده و امتیازات و دیگر اطلاعات آن تیم را ملاحظه کنید. اگر در شهر خاصی باشید گوگل با بررسی علائق شما و دیدارهای قبلی شما مکان‌هایی را برای بازدید به کاربر پیشنهاد می دهد. هنوز مشخص نیست این امکانات چه زمانی به نقشه‌های گوگل اضافه می‌شود.


khabareghtesadi.com
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ