اطلاعیه مهم درباره آزمون دکتری امسال سازمان سنجش

اطلاعیه سازمان سنجش درباره آزمون دکتری

ممتاز نیوز – سازمان سنجش اطلاعیه ای را در مورد آزمون دکتری سال ۹۶ صادر کرد. اطلاعیه سازمان سنجش درباره آزمون دکتری در ادامه می آید.

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از سازمان سنجش، در اطلاعیه سازمان سنجش برای آزمون دکتری آمده است، بدین وسیله به اطلاع می رساند با توجه به سؤالات مطرح شده از طرف داوطلبان دکترا درخصوص ثبت نام آزمون ورودی دکتری تخصصی (Ph.D) سال ۱۳۹۶ به اطلاع می رساند سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با انتشار دفترچه راهنـما و ثبت نام آزمون دکتری براساس قانون مجلس محترم شورای اسلامی (مصوب ۹۴/۱۲/۱۸) و مصوبات شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی اقدام نموده است.

اطلاعیه سازمان سنجش درباره آزمون دکتری

برای داوطلبان آزمون دکتری که متقاضی دانشگاه آزاد اسلامی هستند پس از اتخاذ تصمیم توسط شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی و سایر مراجع قانونی، مراتب بطور رسمی تا چند روز آینده به اطلاع داوطلبان دکتری خواهد رسید. ضمناً در صورت لزوم مهلت ثبت نام آزمون دکتری تمدید خواهد شد.

زمان ثبت نام آزمون دکتری

گفتنی است ثبت نام برای آزمون ورودی دکتری تخصصی (Ph.D) سال ۱۳۹۶ از روز ۱۶ آذرماه ۹۵ آغاز شده و تا ۲۲ آذرماه ادامه دارد. آزمون دکتری سال ۹۶ روز جمعه ۶ اسفند ماه ۹۵ برگزار می شود.

باز نشر: اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ