اظهارات سجادپور درباره‌ اکران یک فیلم

جام جم آنلاین: مدیر کل اداره نظارت و ارزشیابی درباره اکران فیلم «تلفن همراه رئیس جمهور» که پیش از این اعلام شده بود بعد از «سیب و سلما» در گروه «آزادی» اکران می شود گفت: من از اکران این فیلم چیزی نشنیدم و فیلم در زمان مناسبی اکران خواهد شد.

علیرضا سجادپور اعلام کرد: قرار نیست فیلم «تلفن همراه رئیس جمهور» مجددا توسط شورای پروانه نمایش بازبینی شود و لزومی هم برای این کار دیده نمی‌شود.

مدیر کل اداره نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی در گفت‌وگویی با ایسنا گفت: متاسفانه اخبار نادرستی مبنی بر نظر یکی از مقامات بلند پایه در خصوص این فیلم مطرح شده است که کاملا بی پایه و بی اساس است و از دیدن این اخبار و گسترش آن روی سایت‌ها و پایگاه‌‌های خبری شگفت زده شدم.

وی افزود: چگونه سایت‌های مختلف به خودشان اجازه می‌دهند اخبار کاملا بی‌پایه و اساس را در خصوص مقامات بلند پایه مطرح کنند ومتعجبم چرا برخورد قانونی با آنها صورت نمی‌گیرد و نمی‌شود به صرف ادعای یک فرد مجهول یک خبر نادرست را اینگونه گسترده کرد.

سجاد پور ادامه داد: بارها گفته‌ام تصمیم در خصوص اکران فیلم‌ها صرفا باید در سازمان سینمایی کشور صورت بگیرد و در مورد این فیلم وفیلم‌های مشابه هم چنین است.

وی با بیان اینکه قرار نیست همه فیلم‌ها با هم اکران شود خاطرنشان کرد: اکران سینمایی ۵۰ هفته دارد و باید برای تمام سال فکر چینش درست اکران را کرد. ۷۰ فیلم علاقه‌مند هستند در دوره اول و دوم اکران حضور داشته باشند آیا چنین امری عقلا ممکن است؟

مدیر کل اداره نظارت و ارزشیابی درباره اکران فیلم «تلفن همراه رئیس جمهور» که پیش از این اعلام شده بود بعد از «سیب و سلما» در گروه «آزادی» اکران می شود گفت: من از اکران این فیلم چیزی نشنیدم و فیلم در زمان مناسبی اکران خواهد شد.

این درحالی است که طی دو هفته‌ی گذشته اخبار رسمی از اکران فیلم «تلفن همراه رییس‌جمهور» از سوی دست‌اندرکاران آن، مبنی بر اکران آن بعد از «سیب و سلما» منتشر شده بود و بازتاب خاصی را به همراه نداشت و امروز هم محسن علی‌اکبری ـ تهیه‌کننده فیلم ـ از بازبینی مجدد فیلم «تلفن همراه رییس‌جمهور» برای اکران به ایسنا خبر داده بود و گفته بود: ممکن است این فیلم به اکران چهارشنبه ـ ۲۰ اردیبهشت ماه ـ نرسد.

همچنین حبیب اسماعیلی ـ پخش‌کننده فیلم ـ از آغاز اکران فیلم در ۵۰ سینما در هفته پیش‌رو خبر داده بود.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ