اظهارنظر مهتاب کرامتی دربارهٔٔ همبازی شدن با ابراهیم حاتمی‌کیا: “حالا فهمیدم چه بلایی سر بازیگر می‌آید…”

۱۳م آذر ،

دوشنبه, ۱۳ آذر ساعت ۰۱:۲۶ کافه سینما

این اولین اظهار نظر مهتاب کرامتی بازیگر فیلم «زندگی خصوصی آقا و خانم میم» در خصوص همبازی شدن او و حمید فرخ نژاد با ابراهیم حاتمی کیاست.

به گزارش هفت صبح، مهتاب کرامتی مدتی پیش با ماهنامه دیار هنر گفت و گوی مفصلی انجام داده که در بخشی از این گفت و گو درخصوص این تجربه صحبت کرده است که به نوعی اولین اظهار نظر او در خصوص همبازی شدن با حاتمی کیا محسوب می گردد. کرامتی در پاسخ به این سوال که بازی کردن در مقابل حاتمی کیا چه حسی داشته است، گفته: «هم بسیار جذاب بود و هم بسیار عجیب، فکر میکنم خود آقای حاتمی کیا هم دقیقا همین حس را داشتند.

مهتاب کرامتی

این اتفاق آنقدر جالب و جذاب بود که گاهی بیشتر از خود فیلم به آن پرداخته می شد. آقای حاتمی کیا دیرتر از ما به گروه ملحق شدند و عما بازیگرانی که دیرتر وارد یک گروه می شوند، کارشان برای هماهنگ شدن کمی از بقیه سخت تر است، ضمن اینکه این اولین بازی آقای حاتمی کیا جلوی دوربین بود که همین مسئله کار را برای ایشان بسیار سخت تر می کرد، اگر انتخاب درستی نبودند یا فیلم خوب از کار درنمی آمد بسیار ضربه می خوردند ولی خوشبختانه همه چیز خوب پیش رفت.»

البته به نقل از کرامتی جدا از این استرس و حساسیت به وجود آمده، حضور حاتمی کیا در این فیلم اتفاقات جذاب و بانمکی هم داشته است: «البته نکات بامزه ای هم در طول کار پیش می آمد. به طور مثال آقای حمید فرخ نژاد که قبلا سابقه همکاری با آقای حاتمی کیا را داشتند بارها به آقای حاتمی کیا می گفتند: «آخیش، دلم خنک شد.»

حالا بهتر می فهمی وقتی پشت دوربین دائم به ما می گفتی این کار را انجام دهید یا آن کار را انجام ندهید چه بلایی سر بازیگر می آید و چقدر کار ما سخت است« و آقای حاتمی کیا هم می گفتند «حالا شما را درک می کنم که چقدر کار سختی دارید.» در کل که تجربه بسیار خوب و شیرینی بود.»

برترین‌ها

کافه سینما-آخرین خبرها و یادداشت های سینمای ایران و جهان
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ